Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Krediler hayatın her alanında her türlü ihtiyaç için gerekli olabilecek nitelikte oldukça likit kaynaklardır. Bankalar arası rekabet şartlarının getirdiği pek çok avantajlı durumu tüketiciye yansımakta tüketiciler de kredi ve kredi kartı ürünlerini düşük faiz ,uzun vade, yüksek miktar fırsatıyla hızlı bir şekilde elde edebilmekteler.

Bu durumu tüketiciye yansıtan bankalardan biride akbanktır.Akbank müşterisi  hazır kredi ile 7/24 kredi başvurusunda bulunulabilecek ve 15.000TL’ye kadar olan miktarda krediyi belgesiz, imzasız ve şubeye gitmeden hesabında bulması mümkün olacaktır.. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmek sadece banka  müşterileri için geçerli olabilecek bir uygulama olup diğer kişiler başvurularını bankaya giderek halledeceklerdir. Banka tarafından kredi başvurunuzun incelenmesi aşamasında kredi notunuz değerlendirmeye alınacak ve sicilinizde bir sorun yoksa  başvurunuz onaylanacaktır.

Akbank direkt kredi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç,konut,taşıt,sigorta gibi vadesi 1 ila 36 ay arasında değişen sürelerde 15.000 TL’ ye  kadar kredi başvurusu yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu başvuruyu Akbank direkt internet’ ten  veya Akbank mobile üzerinden giriş yaparak  direkt kredi başvuru formunu doldurarak veya Akbank telefon bankacılığını arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde başvurusunu yaptığınız krediniz imzasız, belgesiz olarak birkaç saniye içinde hesabınızda olacak ve kredinizi hemen  kullanmaya başlayabileceksiniz. tüm bu işlemler için söylendiği gibi Akbank müşterisi olmanız şart

Akbank direkt ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bu kredi 36 aya varan vadelerle kullanımı gerçekleşen  ve evlilik,tatil,beyaz eşya, Eğitim, elektronik eşya gibi pekçok ihtiyacın karşılandığı bir kredi türüdür .15.000 liraya kadar Akbank direkt üzerinden başvuru yapabilir üzeri meblağlarda da şubeler kanalı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde yasal olan vade süresi 36 aydır. Fakat bankaların çoğu aylık gelirinizin %50’sini geçmeyecek tutarda kredilendirme ve vadelendirmede yapmaktadırlar. Benzeri durum konut ve araç kredileri için de sözkonusudur

Akbank’ın şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmaya olanak tanıdığı Akbank direkt kredi ile 15.000TL’ye kadar Akbank internet’ten veya Akbank mobile üzerinden başvuru yapabilir ve saniyeler içinde kredinizin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz veya kullanmayı istediğiniz kredi tutarınız 15.000 TL’yi aşıyorsa şubeler kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.Belgesiz,imzasız kredi kullanma imkanı tanıyan Akbank özellikle zaman kısıtı yaşayan kişiler için anında finansal kaynak temini sağlamış ve zamanı paraya dönüştürmüştür.

Bir önceki yazımız olan VakıfBank'tan Çiftçiye Tam Destek Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ