Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Banka şubelerinde yapabildiğiniz birçok yapabileceğiniz çağrı merkezileri 7/24 saat ve resmi tatil süreçlerinde dahi müşterilerine destek vermektedirler. Sadece elinize nakit para almanız gereken işlemler dışında her işlemi yapma imkanınızın bulunduğu çağrı merkezleri şubelere göre çok daha hızlı işlem yaptıklarında şubede ki gibi sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Katılım bankacılığının bilinen isimlerinden Albaraka Türk bankası telefon bankacılığı menüsü üzerinde şubede verilen hizmetlerin tamamını gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece belli saatler dahilinde gerçekleşen döviz alım satımı , EFT  gibi işlemler dışında hesap açmak dahil olmak üzere tüm işlemler 24 saat boyunca zaman ve gün kısıtı olmaksızın gerçekleştirilmektedir.

Bireysel ve kurumsal müşterileri için ayrı ayrı ulaşım kanalları bulunan Albaraka Türk Bankasında ki bu ayrım kurumsal müşterilerin önceliklerine uygun farklı alanlarda yetiştirilen temsilcilerle hizmet verilmesinden ötürüdür.

Albaraka Türk bireysel bankacılık için sabit telefonlarda 444 5 666 numaralı telefonu cep telefonlarında ise 0 850 222 5 666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Albaraka Türk kurumsal bankacılık müşteriler ise 0850 222 555 6 numaralı müşteri hizmetleri hattından destek alabilir.

Belirtilen numaraların aranması sabit telefondan şehir içi arama ücreti ile cep telefonlarında ise bedava dakika varsa bedava dakikalardan bedava dakika yoksa sabit telefon görüşme ücretinden ücretlendirilmektedir.

Albaraka Türk bankacısının telefon bankacılığı üzerinde yapacağınız birçok işlemde üst limitin yüksek miktarlarda belirlenmiş olması işlemlerin özgürce gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Fon borcu ödeme , fatura ödeme  işlemlerinde üst limit sınırı yoktur. Albaraka Türk müşterilerinin kendi hesapları arasında ki havale ücreti 300 bin TL üst limite sahiptir. Bir başkasına çıkartacağınız havalelerde ise üst limit 70 bin TL’dir.50 bin TL’ye kadar döviz alış ya da satış işlemleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsasının çalıştığı hafta içi 09.00-17.15 saatleri arasında yapılmaktadır. Kredi kartı ödemesi ise üst limiti sınırsız olan bir diğer telefon bankacılığı işlemidir. Albaraka Türk bankasından hesap açma işlemi belirtildiği gibi telefon bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için öncelikle Albaraka Türk müşterisi olup ikinci hesabınızı açıyor olmanız gerekiyor. Bu yönde bir işlem yapmak için bankanın belirlediği bir alt limit bulunduğu için mevcut hesabınızdan 500 TL’lik bir aktarım ile yeni hesap açılışlarınızı da Albaraka Türk telefon bankacılığından gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Abank Müşteri Hizmetleri/ Telefon Çağrı Merkezi / İletişim Numarası başlıklı makalemizde 444 00 55 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ