Anadolubank EFT Saatleri

            Anadolubank senelerdir müşterilerine verdiği hizmetleri ile öne çıkmayı başaran bir banka olmaya devam etmektedir. Tüm teknolojik gelişmeleri hızla benimseyen ve bunu müşterilerine ne iyi şekilde yansıtabilmek için uğraşan banka sürekli olarak devam eden bir gelişim süreci içerisindedir. Banka özellikle müşterilerinin mobil ve internet bankacılığından yararlanarak oldukça kolay bir şekilde ve anında EFT işlemlerini gerçekleştirebilmesi için farklı platformlar oluşturmaya devam etmektedir. EFT bildiğiniz gibi bir bankadan farklı bir banka hesabına gerçekleştirilen para transferlerine verilen isimdir. Bu nedenle de EFT için bankaların belirlemiş olduğu işlem saatleri bulunmaktadır. Anadolubank müşterileri diğer banka müşterilerine oranla EFT işlemlerini daha geniş bir zaman içerisinde gerçekleştirme şansına sahiptir.

            Anadolubank EFT Saatleri

            Bildiğiniz gibi Anadolubank’ta bulunan herhangi bir hesabınız üzerinden farklı bir bankanın hesabına para aktarmak istediğinizde yalnızca EFT işleminden yararlanabilirsiniz. Bunun için ise Anadolubank EFT saatlerini hafta içi her gün sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasına uzatarak müşterilerinin daha uzun bir zaman diliminde işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamıştır. Anadolubank üzerinden yapacağınız EFT işlemleriniz karşı banka hesabına yaklaşık olarak 10 dakika gibi bir süre de geçmektedir. Ancak bankada yaşanan yoğunluklar, Merkez bankasının hafta sonu ya da resmi tatiller öncesinde yaşadığı işlem yoğunluklarından dolayı bazen EFT iletim zamanı yarım saate kadar uzayabilmektedir.

EFT işlemlerinizi hafta içi belirlenmiş olan EFT saatleri içersinde gerçekleştirmemeniz halinde ise söz konusu transferiniz işlemi gerçekleştirdiğiniz günü takip eden ilk iş gününde karşı hesaba geçecektir.

            Anadolubank EFT Sorgulama

Anadolubank EFT saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz EFT işleminiz karşı banka hesabına aynı gün içerisinde geçmemiş ise yapmanız gereken ilk şey kendi işlem bilgilerinizi kontrol etmektir. Şayet girmiş olduğunuz bilgilerde herhangi bir problem yoksa Anadolubank şubelerine giderek ya da 0 850 222 55 50 numaralı Anadolubank Çağrı merkezini arayarak banka yetkileri ile irtibata geçebilirsiniz. Banka bilgileri işleminizi inceleyerek sizlere hızla yardımcı olacaklardır. Ancak incelemelerin ardından sorunun sizin bankanız ile ilgili olmadığı anlaşılırsa yapmanız gereken şey muhatap banka ile görüşerek sorununuzun çözülmesini sağlamaktır.

Bir önceki yazımız olan ING Bank EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ