Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolu bank sektörde genç bir banka olduğu için internet ve şubesiz bankacılık alanlarında gelişimini sürdüren bir banka olma özelliğine sahiptir.Bu durum başvuru süreçlerinde başvuru kanal sayısı azlığına neden olsa dahi tek seferde hem başvuru hem evrak teslimi yapıldığından ayrıca bankanın yetkilisi ile birebir görüşme imkânı yaratıldığından kredi ve kredi kartlarınızın onay süreci daha hızlı gerçekleşmektedir.

 

Anadolu Bank World kart ile çalışan bir bankadır. Bu sayede Anadolu Bank kredi kartını kullanırken World puan kazanabilir bu World puanları yeniden alışverişlerde harcayabilir ve alışverişlerde indirim ya da bedava alışveriş imkanı kazanabilirsiniz. 20 binin üzerinde üye iş yeri bulunan World dünyasına  Anadolu Bank üzerinden dahil olmanızla beraber esnek kart limiti , her 10 TL’lik alışverişte 1 World puan kazanma özelliği  ve tüm visa ya da mastercard ambleminin bulunduğu yerlerde alışveriş yapabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

3 farklı aralıkta bulunan limitlere göre kartınız standart , gold yada platinium olarak belirlenmektedir. 1.500 TL’ye kadar olan limitlerde kartlar standart özellikte , 1.500 ve 3 bin 500 TL arası olan limitlerde kartlar Gold özellikte , 3 bin 500 TL’den daha yüksek limiti bulunan kredi kartları ise platinum özellikle müşterilere teslim edilmektedir.

Anadolu bankın kart ücreti olmayan Anadolu Bank ücretsiz kredi kartı ise puan özelliklerinden ve avantajlı indirimlerden faydalanılamayan ancak bunun karşılığından yıllık kart aidatı alınmayan kredi kartını sadece taksitlendirme de kullanmak isteyen müşterilerin tercih ettiği bir karttır.Bu kart içinde başvuru kanalları diğer World Kart başvuru kanalları ile aynıdır.

Anadolu Bank kredi kartı başvuru işlemi sadece 2 kanal üzerinden gerçekleştirlebilmektedir.

Anadolu Bank şubeleri müşterilerini kredi kartı başvurusu yapacak müşterilerine gereken desteği vermektedir.Başvuru işlemleri için şubede bulunan müşteri temsilcisi aracılığı ile bir başvuru formu doldurularak imzanız ve nüfus kağıdı fotokopiniz ise teslim alınır. Bu başvuru süreci kısa bir değerlendirme sonrasında onay ya da red alarak sonuçlanacaktır.Onay alınması halinde başvuru formunda belirttiğiniz iletişim adresinize kargo yolu ile gönderilecek olan kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Anadolu Bank çağrı merkezi müşteri hizmetleri hattı ise kredi kartı başvurularında destek sağlayan bir diğer Anadolu Bank başvuru kanalıdır.Çağrı merkezini aradığınızda kredi kartları menüsü üzerinden başvuru tuşlamasını yaparak temsilci aracılığı ile kart başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.Kredi başvuru sonucunuz başvuru formunda belirtilen cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilecektir.Eğer bu kısa mesaj gün içinde elinizde ulaşmaz ise başvuru kanalınız şube dahi olsa 0850 222 55 50 numaralı çağrı merkezini arayarak başvuru durumunuzun detaylarını öğrenmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizde vakıfbank kredi kartı başvuru, vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu ve vakıfbank kredi kartı sonucunu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ