Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Bank Asya katılım bankacılığı alanında hizmet veren bir banka olup geniş skaladaki kredi kartları ile müşterilerine kredi kartı kullanım avantajları sunmaktadır.

Her bankada olduğu gibi Bank Asya’nın da kredi kartları için alternatif başvuru kanalları bulunmaktadır.Günümüzde artık bir çok işlem için banka şubelerine dahi gidilmeden işlemlerin yapılabildiği göz önüne alındığında Bank Asya’da müşterilerine başvuru özgürlüğü vererek kısa sürede hızlı başvuru yapılmasına olanak sunar.

Özellikle internet kullanımı yapan müşterileri ya da müşteri adayları için oluşturduğu Asya Card başvuru sayfası kısa sürede sadece birkaç bilgi girerek başvurunuzu tamamlayabileceğiniz web başvuru kanalı kredi kartı başvuruların aktif olarak kullanılan bir kanaldır. https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=www.eftnedir.org adresi üzerinden siteye giriş yapıp sadece ad soyad ,iletişim numarası , Tc kimlik numarası gibi birkaç basit bilgiyi girmenizi isteyen formu doldurarak başvuru işleminizi tamamlamanız mümkün.

Bank Asya’nın SMS ile başvuru aldığı kredi kartı türü ise temassız kullanım özelliğine sahip Asyacard Dıt karttır.Cep telefonunuz için oluşturulan başvuru kısa mesaj hattı üzerinden kredi kartı başvurunuzu sadece bir mesaj gönderme süresi için gerçekleştirebilirsiniz.Bu başvuru kanalını kullanmak için büyük harflerle “DIT” yazıp Asyabank SMS başvuru kanalı servis numarası olan 2792 numarasına mesaj atarak kullanabilirsiniz.

Bank Asya müşterileri ise internet şubesi girişlerinde yer alan başvurularım modülü alanından başvurularını kendi bilgilerinin bağlı bulunacağı form üzerinden rahatlıkla iletebilirler.

Bank Asya’nın avantajlı Asyacard’dına başvurmak için şubelerden de yardım alınabilmektedir.Her şubede bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurup müşteri temsilcisine teslim ederek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bir diğer başvuru yapılabilen alan ise çağrı merkezidir.Bank Asya çağrı merkezini aradığınız zaman kredi kartı menüsü altında kredi kartı başvurusu işlemlerini tuşladığınızda başvurunuzu yapmak için sesli yanıt sistemi üzerinden yönlendirilerek hızlı bir şekilde başvurularınızı tamamlayabileceksiniz.

Bank Asya’nın sunduğu bu başvuru kanalları Asyacard Classic ,  Aysacard Dıt  ve Asyacard Aidatsız için geçerlilik taşımaktadır.Gold yada Platinium gibi özelliklere sahip kredi kartlarının başvuruları için şube ile görüşerek ilerlemeniz daha hızlı sonuçlanacaktır.Tuscon  card ise Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu üyelerine özel bir kart olup yine sadece şube üzerinden başvurusu alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Banka ATM’lerinden Dolar ve Euro Çekilebilir mi? başlıklı makalemizde atm den dolar çekme, atm den euro çekme ve bankamatikten euro çekme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ