Bank Asya Kredi Kartı Yıllık Ücreti

Katılım bankaları arasında önemli bir yere sahip olan ve bankacılık alanında etkin şekilde kullanılan ürünleri faizsiz bankacılık alanında kullanılması yönünde strateji geliştiren bir bankadır. Faizsiz bankacılık anlayışı ekseninde hareket ederek internet, telefon bankacılığı, atm ve şubeler gibi kanallar vasıtası ile bankacılık hizmetlerini müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen bir bankadır.

Çok ortaklı bir yapısı olan bank asya’nın kullanımda olan kredi kartları ile ilgili olarak belirlediği yıllık kart kullanım aidatları ek kartlar için ve asıl kartlar için olmak üzere belirlenmiştir. Asıl kart sahiplerinden tahsil edilen tutar azami ek kartlar için alınan tutar asgari tutar üzerinden tahsil edilmektedir.

Asya Classic Kredi Kartı Yıllık Ücreti ne kadar?

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama
AsyaCard Classic Kredi Kartı Yıllık Kart Aiadatı 15.00 TL   30.00 TL   AsyaCard Classic Kredi Kartı asıl kart sahiplerinden 30 TL, Ek kart sahiplerinden 15 TL alınmaktadır.

ASYACard DIT Kredi Kartı Yıllık Ücreti ne kadar?

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama
AsyaCard DIT Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı 15.00 TL   30.00 TL   AsyaCard DIT Kredi Kartı asıl kart sahiplerinden 30 TL, Ek kart sahiplerinden 15 TL alınmaktadır.

ASYACard Gold Kredi Kartı Yıllık Ücreti ne kadar?

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama
AsyaCard Classic Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı 15.00 TL   30.00 TL   AsyaCard Gold Kredi Kartı asıl kart sahiplerinden 30 TL, Ek kart sahiplerinden 15 TL alınmaktadır.

ASYACard Platinum Kredi Kartı Yıllık Ücreti ne kadar?

Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama
AsyaCard Platinum Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı 25.00 TL   50.00 TL   AsyaCard Platinum Kredi Kartı asıl kart sahiplerinden 50 TL, Ek kart sahiplerinden 25 TL alınmaktadır.

 

Asya card classic,asya card gold,asya card platinium,asya card dıt gibi kredi kartları farklı özellik ve masraf kalemlerine ait kartlardır. Faizsiz bankacılık anlayışıyla hareket edip katılım bankaları arasında öne çıkan bankanın Asya card business adlı kredi kartı için de 30 TL’lik yıllık kart aidat ücreti alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Akbank  kredi kartı yıllık ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ