Banka Post Cihazı Ücretleri Banka Post Cihazı Ücretleri

İş yerlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri de post cihazlarıdır. Post cihazı kredi kartı ile ödeme yapılan yerlerde gereklidir. Kredi kartlarının geçerli olması için cihazlara ihtiyaç duyulur. Bu cihazlardan taksit ve tek çekim yapılır. Bu cihazların temin edilmesi için bankalarla iş birliği yapılması gerekir. Çünkü post cihazlarını bankalar iş yeri sahiplerine verir. Bunun için başvuru yapılması ve iş yerinin tüm şartları taşıması lazımdır. Post cihazlarının fiyatları markasına göre değişiklik gösterir. Bankaların vereceği teklifler de banka post cihazı ücretleri için önemlidir. Post cihazının alınabilmesi için iş yerinin bu cihazlarla çalışması ve ayda belirli limitlerde ödeme yapılması gerekir. Bu limitleri banka belirler.

Banka Post Cihazı Nasıl Temin Edilir?

İş yerlerinde genellikle kredi kartları geçerli oluyor. Kredi kartları ile alışveriş yapılan yerlerde post cihazları gereklidir. Bankaların kendine uygun post cihazları bulunur. Bu cihazları iş verenin başvuruları doğrultusunda iş yerlerine gönderir. Post cihazlarında onay ve red işlemleri bulunur. Bu işlemleri doğru yapılması alışverişlerde önemli oluyor. Post cihazı temin etmek isteyen kişiler öncelikle seçtikleri bir bankaya pos başvusunda bulunuyor. Bu başvurular internet üzerinden olabileceği gibi banka şubelerinden de yapılıyor. Pos başvurusu onaylanan kişilerin iş yerlerine post cihazları en kısa zamanda kurya ile teslim edilir. Post cihazı hangi bankaya ait ise o bankanın kartları ile alışverişe uygun oluyor.

Banka Post Cihazı Fiyatları

Bankaların pos başvuruları internetten 5 dk içinde yapılabiliyor. Pos başvurusunun onayından sonra cihaz istenilen adrese ulaştırılıyor. Post cihazlarından komisyon alınmıyor ve cihazlar bankayla uyumlu oluyor. Kartla taksit imkanı sunan post cihazları değişik fiyatlardan alınabiliyor. Banka post cihazı ücretleri değişiklik gösterse de genel anlamda 1500 lira civarında oluyor. Bankada hesabı bulunanlar ya da bankayla iş birliği yapanlar hesaptan ödeme yaparak post cihazı temin edebiliyor. Post cihazlarından yapılan ödemeler bankanın belirlediği tarihte iş yeri sahipleri tarafından alınıyor. Kredi kartı ile ödeme yapılan iş yerlerinde ve çeşitli kurumlarda post cihazına gereksinim duyuluyor.

Bir önceki yazımız olan Hesap Kartı Nasıl Çıkarılır başlıklı makalemizde hesap kartı, Hesap Kartı Nasıl Çıkarılır ve hesap kartına sahip olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ