Bankadaki Telefon Numaramı ve Ev Adresimi Nasıl Değiştirebilirim

İş yeri ya da ev adresi değiştiren kişiler için kısa bir süre birlikte iş içinde bulundukları yerlerde bulunan şahsi bilgileri değiştirmekle geçer. Aynı şekilde cep telefonu numarasını değiştiren kişilerin de bir takım güncellemeler yapması gerekir. Peki, bilmeyenler için bankadaki telefon numaramı ve ev adresimi nasıl değiştirebilirim adı altında ufak bir araştırma yapanlara, artık bu işlerin çok daha kolay olduğunu söylemek mümkün. En önemli bilgi güncellemesi yapılması gereken yerlerden birisi olan bankalarda işlemler eskisi gibi uzun sürmüyor. Telefonla verilen hizmetler aynı şekilde internet ile verilen hizmetler de göz önünde bulundurunca neredeyse artık bankalara gitmeye gerek kalmıyor.

İnternet Bankacılığıyla Artık Her Şey Çok Kolay!

Cep telefonlarına yüklenen bankaların kısa yol adresleri kişilerin birçok hizmeti almasını sağlıyor. Bu uygulamalar gittikçe artış gösteriyor ve birçok kişi banka işlemlerini oturduğu yerden yapıyor. Tüm bankalar artık bu uygulamalara sahip oldu. Mobil bankacılık ile kişiler şahsi bilgilerini girerek, sisteme giriş yapıyor. Limit, borç ya da harcamaların dokümanını görebiliyor. Telefon, su, internet ve daha birçok fatura borcunu girdiği sisteme yönlendirerek ödeyebiliyor. Şahsi bilgilere gelince, birçok değişim yapmak elbette mümkün. Bunun için her bankanın farklı şekilde güvenlik formatı var. Bilgi güncellemesi yaparken, banka müşterisinin gerçekten kendi olduğuna emin olmak için bir takım sorular sorar. Bankanın müşteri hizmetleri numarası aranarak ta gerekli bilgiler alınabilir. Ancak bu tür bilgi güncellemelerini kişi en yakın banka şubesinde birebir olarak yapabilir. Müşteri hizmetleri gişesini kullanarak, çok sıra beklemeye gerek kalmadan işlemler daha güvenilir olarak da yapılabilir. Tüm şahsi bilgilerin güncellenmesi ve değişmesini isteyerek yeni bilgilerle banka kartlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 2017 başlıklı makalemizde İş bankası, kredi ve Kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ