Denizbank Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank’ın ayrıcalıklı kredi kartını kullanıyorsanız sizin kolay kullanımınızı sağlamak üzere dizayn edilen kart borcu sorgulama ekranlarından kredi kartınızın kullanım detaylarına ulaşabilir borcunuzu öğrenebilir ve çok alternatifli ödeme kanallarından borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Deniz bankta bir kredi kartınız varsa bu kartın bağlı bulunduğu bir de hesabınız olacağından ötürü internet bankacılığı kanalı bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yürütebileceğiniz ayrıca kredi kartınızın borç durumunu tek tıkla öğrenebileceğiniz bir kanaldır. Ayrıca vadesiz hesabınızda bir nakit varsa internet bankacılığı menüsünden borç ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz bank kredi kartınızla ATM üzerinden de borç sorgulaması yapmanız mümkündür.Kartınızı ATM’ye taktıktan sonra kredi kartı menüsü üzerinden kartınızın hem borcunu öğrenebilir hem de ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Deniz bankın telefon bankacılığı da kredi kartı borç bilginizi öğrenmeniz üzere kolay tasarlanmıştır birkaç numara tuşlayarak cep telefonunuza bağlı olan kredi kartınızın borç ve limit bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer borç bilgileriniz dışında öğrenmeniz gereken detaylar varsa telefon bankacılığı kanalından müşteri temsilcisine bağlanarak görüşmeniz  gerçekleştirmeniz ve borcunuzla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Borç bakiyeleriniz ayrıca baka şubelerinden görüntülenebilmektedir. Bankacılık işlemlerinizle ilgili banka şubesine gittiğinizde gişe görevlisinden bu yönde bilgi talep edebilir ve borcunuzu nakden ödeyebilirsiniz.

Borç takibi düzgün bankacılık ilişkileri için yüksek önemde olduğundan hesap kesim tarihinizden birkaç gün sonra bu kanallardan  herhangi birinden sorgulamanızı yapıp en az asgari olan tutarı yada borç bakiyesinin bir kısmını ödemeniz gerekmektedir. Bu işlem sayesinde bankacılık ilişkileriniz olumsuz etkilenmeden devam eder ve kredi notunuza olumsuz bir yansıma oluşmaz.

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ