Denizbank Fastpay Uygulaması ve Avantajları

Denizbank’ın mobil ürünü olan Fastpay hayatı kolaylaştırmak adına geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Denizbank müşterisi olunmasa dahi herhangi bir bankanın kredi kartı ile 7 gün 24 saat cepten cebe para gönderilebiliyor ve ATM’den kartsız para çekilebiliyor. Üstelik üye işyerlerinden de bu uygulama sayesinde kolaylıkla ödeme yapılabiliyor. Denizbank Fastpay uygulaması ve avantajları çoğu insan tarafından yeni yeni bilinse de yapılan kampanyalar sayesinde birçok kitlenin ilgisini çekmiş durumda.

Mobil Cüzdanınız Olsun

Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Öncelikle akıllı mobil cihaza Google Play Store’dan Denizbank Fastpay uygulaması indirilir. Bu ücretsiz uygulamanın kurulumu ve kullanımı da aynı şekilde ücretlendirilmemektedir. Uygulama indirildikten sonra cüzdan menüsüne herhangi bir bankanın ya da Denizbank’a ait vadesiz hesabın bilgileri eklenmelidir. Bunun yanı sıra herhangi bir Denizbank ATM’sinden de aynı şekilde para yüklenebilir. Ayrıca farklı bir Fastpay kullanıcısı kullanıcının cep telefon numarası ile cüzdanına para gönderebilmektedir. Üstelik herhangi bir bankadan Fastpay cüzdanına EFT yolu ile para da göndermek mümkün. EFT yapılırken alıcı bankanın ismi Denizbank ili İstanbul ve şubesi Fastpay olmalıdır.

Hayatı Kolaylaştıran Kartsız İşlemler

Özellikle kart taşımayan müşteriler için kartsız ödeme yapmak ve ATM’den kartsız para çekmek Fastpay ile mümkün. Üstelik istenilen kişinin telefonuna yine bu uygulama ile para gönderilebilir. Alıcı kişi kimlik bilgileri ile herhangi bir Denizbank ATM’sinden kendine gönderilen tutarı kolaylıkla çekebilir. Denizbank’a ait hesaplardan kullanıcı kişi Fastpay uygulaması ile kartsız para çekebilir. Ayrıca Denizbank üyesi işyerlerinde tıpkı temassız ödeme gibi bu uygulama ile ödeme yapılabilmektedir. Üye iş yerinin adını ve ödenecek tutarı seçmek bu işlem için yeterlidir. Özellikle restoran alışverişlerinde Fastpay kullanıcılarının yararlanabileceği birçok fırsat kampanyadan sadece bir tanesi.

Bir önceki yazımız olan Bankadaki Vadesiz Hesaplar Nasıl Kapatılır başlıklı makalemizde Bankadaki Vadesiz Hesaplar, bankadaki vadesiz hesaplar nasıl kapatılır ve mevduat hesapları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ