Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank müşterilerine kolay kredi kullandırmak için öncü olan bankalardan bir diğer olup bir çok kanaldan kredi başvurusu yapılmasına olanak sunmaktadır.Kısa sürede başvurulabilen ve sonucu kısa sürede öğrenebileceğiniz kolay krediler ile nakit ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz.

Denizbank’ın cebimde kredi uygulamasını 55 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi başvurularınız için gerçekleştirmeniz mümkün.Cep telefonunuz üzerinden göndereceğiniz kısa mesaj ile kredi başvurunuzu birkaç dakika içinde yapabilir ve yine birkaç dakika içinde sonucu öğrenebilirsiniz. Cebimde krediden faydalanabilmek için  “KREDİM TC kimlik numarası” formatında ki mesajı 3280’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.Cebimde kredi başvurusu ile kredi aldığınızda 12 aylık taksit seçeneğinde %1,48 24 aylık taksit seçeneğinde %1,58 36 aylık taksit seçeneğinde ise %1,68 oranında faiz uygulanmaktadır.

Denizbank’ın kredilerine başvuruda bulunabileceğini web kanalına ise  https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru işleminde TC kimlik numarası ve cep telefonu bilginizi girdikten sonra kredi miktarına dahil detay bilgileri , iletişim adreslerinizi gelir bilginizi girebileceğiniz diğer başvuru adımlarına doğru ilerlersiniz. Denizbank web kredinin üst limiti Kredim cebimde uygulamasında olduğu gibi 55 bin TL’dir.Her iki başvuru türünde de başvuru sonucunuz 5 dakika içinde SMs ile cep telefonunuza iletilecektir.Kredinizin onaylanmasının ardından sadece nüfus kağıdığınızla şubeye giderek kullanımınızı sağlayabilirsiniz.Web üzerinden yapacağınız başvurularda sayfa üzerinden yönlendirileceğiniz testi yaparak tahsis ücreti ödemeden kredinizi kullanmanız mümkün.

 

Facebook üzerinden başvurabileceğiniz Kredim Facebook’ta başvuru kanalında ise %1,20’den başlayan avantajlı faiz oranlarından faydalanabileceğiniz gibi yine maksimum 55 bin TL’ye kadar başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.0-12 aylık vadelerde faiz oranı %1,20 12-24 aylık vadelerde %1,25 24-36 aylık vadelerde ise %1,30 faiz oranları facebook üzerinden yapılacak kredi başvuruları için sunulan oranladır.

Denizbank’ın sosyal medyadan yapılabilen kredi başvuru adımı sadece Facebook ile kısıtlı değil.Müşteri Deneyiminde Mükemmellik ödülü olan Twitter kredi başvurusu Denizbank’ın müşterilerine sunduğu bir diğer kolaylık. https://twitter.com/DenizKredi linki üzerinden Denizbank2ı takibe aldıktan sonra Twitter üzerinden Direkt mesaj ile TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Mesajda bildirilen cep telefonunuza kredi sonucunuz kısa mesaj olarak iletilecektir. Faiz oranları facebook kredi ile aynı orandadır.

PTT iş yerlerinden emekli maaş müşterilerine sunulan Denizbank kredisi de emekli banka müşterileri için özel olarak yaratılmış bir üründür.36 aylık vade imkanı ile maksimum 36 bin TL’ye kadar kredi başvurusunun yapılabildiği PTT başvurusunda 15 bin TL’nin altındaki tutarlar için uygulanan faiz oranı %1,45 , 15 bin TL üzerinde ki tutarlar içinse %1,35’tir.Başvuru işlemi için nüfus kağıdı ile PTT şubelerine başvurmak yeterlidir.

Denizbank’ın sunduğu alternatif başvuru kanallarından size uygun faiz oranlarından faydalanabileceğiniz için başvuru gerçekleştirmeniz finansal durumunuza olumlu etki edebilir.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 3390, 3390 garanti sms kredi ve Garanti Bankası Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ