Denizbank Kurtaran Hesap

Yaratıcı bankacılık sistemi ve müşteri odaklı çalışmasıyla birçok ödül alan Denizbank, müşterilerin acil nakit ve kredi ihtiyaçları konusunda oldukça çeşitli hizmetlere sahiptir. Kurtaran Hesap da nakit ihtiyacını karşılamak için sunulan hizmetlerden biridir. Bu hesabın temel işlevi, hesap sahiplerinin istenilen gün ve saatte nakit ihtiyacını karşılayabilmeleridir. Oldukça uygun geri ödeme planları ve düşük faizleriyle nakit ihtiyacını karşılayabilmek için cazip olduğunu söylemek mümkün.

Kurtaran Hesap Nasıl Açılır

Kurtaran Hesap, bir kredili mevzuat hesabı olarak işlem görmektedir. Denizbank’a kayıtlı bir banka hesabına sahipseniz, Kurtaran Hesap sahibi olmanız oldukça kolaydır. Bunun için KURTARAN yazıp bir boşluk bıraktıktan ve TC Kimlik numaranızı ekledikten sonra 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz birkaç dakika içinde incelenecek, olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. Ancak eğer SMS başvurunuz olumsuz yanıtlanırsa banka şubesine uğrayarak başvurunuzu yineleyebilirsiniz.

Kurtaran Hesap Özellikleri ve Avantajları

– Kurtaran Hesap ile banka hesabınızda bakiye olmasa dahi nakit çekebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için en yakın Denizbank ATM’sine başvurmanız yeterli olacaktır.

– Kurtaran Hesap fatura ödemeleri için de oldukça kullanışlıdır. Eğer fatura ödemeleriniz için yeterli miktara sahip değilseniz faturalarınızı kurtaran hesap limitinizden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte kira, fatura, okul taksiti, alışveriş taksidir gibi otomatik ödeme talimatı verdiğiniz ödemelerinizde, hesabınızda bakiye olmadığı durumlarda Kurtaran Hesap devreye girecek ve ödemeleriniz gecikmeden yatacaktır.

– Denizbank hesabınıza bağlı olan banka kartınızın veya hesabınızın limiti tükenmişse endişe etmenize gerek yok. Kurtaran Hesap bu durumda da yardımınıza yetişecektir. Kredi kartı geçen tüm işletmelerde kurtaran hesap bakiyenizden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte internet alışverişlerinizde de kurtaran hesap bakiyesini kullanmanız mümkündür.

– Birçok banka tarafından ek hesap hizmeti sunulmaktadır. Ancak bu hesaplarda hesabın açık kaldığı gün üzerinden faiz işlemektedir. Kurtaran Hesap, kullanılmadığı sürece faiz işlemeyen bir hesaptır. Bu hesapta sadece kullandığınız gün kadar ödeme yapmanız gerekir. İşlenecek faiz, hesabı kullandığınız günlere ve miktara göre hesaplanır.

– Kurtaran hesap oldukça avantajlı ödeme seçeneklerine sahiptir. 3, 6, 9 ve 12 taksitli ödemelerle bütçenize uygun bir şekilde geri ödeyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.kredinotu.org/denizbank-kurtaran-hesap-nedir/

Bir önceki yazımız olan Bankalardaki Evlilik Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ