DenizBank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Hızlı teknolojik gelişmeler bilgi işlem ağını en aktif şekilde kullanıp uygulamalarını bunun üzerinden yürüten sektörlerde etkisini ,daha hızlı ve kolay bir adaptasyon süreci ile tamamlayıp işlerin daha hızlı çözümlenmesini sağlamaktadır.
Verilerin kurulan teknolojik bilgi işlem ağı sayesinde hızlı bir şekilde akması özellikle bankacılık işlemlerinde hata payı ve riskini azaltıp kolay işlem olanağı getirecektir. Denizbank’ın çiftçimiz işinde gücünde kredisi sms ile cebinde sloganı ile hareket ederek kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yönelik sunduğu yeni bir hizmet. Bu hizmet sayesinde banka şubesine gitmeden T.C kimlik numarası ve sms numarası ile kredi başvurunuzu yapabilir kabulü halinde gerekli işlemler için banka şubesine gidebilirsiniz.

Kredi başvurusu nasıl ve nereye yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredileri 5 yıla varan vade ,sürelere  göre belirlenen faiz seçenekleri  ve hasat dönemlerine göre yapılandırılan kredi ödeme seçeneği ile finansman ihtiyacında olan denizbank müşterilerini bekliyor. Sms ile başvuruda bulunacak olan banka müşterileri açık deniz internet bankacılığından yada 444 0 800 numaralı açık deniz telefon bankacılığını arayarak sms bankacılığına kayıt yaptırabilirler. Sms ile başvuru tüm operatörlerden yapılabilecek olup banka tarafından hiçbir ücrete tabi tutulmayacaktır. Sadece operatörlerin kendi gsm tarifeleri ile ücretlendirme yapılacaktır.

Denizbank sms kredi başvurusu için T.C kimlik numarasını yazıp boşluk bırakarak sms tarım yazarak 3280’e gönderilir. Örneğin: 22558759362 sms tarım.kredi başvurusu olumu olursa tarafınıza sms ile bilgi verilerek kullanabileceğiniz kredi limiti belirtilir. Bu krediden faydalanabilmek için azami 90 günlük bir süre vardır. Bu süre geçirildiğinde işlem iptal olacaktır. Sms ile tarımsal ihtiyaç kredi limiti maksimum 15000 TL’dir. Ancak daha önceden tanımlandırılmış bir kredi limiti varsa bu limit üzerinden kredi kullandırma işlemi yapılacaktır. Kredi onayı geldikten sonra bankaya nüfus cüzdanı ile gidilip gerekli işlemler yapılır. Banka müşterisi olan kişiler kendi şubelerine banka müşterisi olmayanlar kendilerine en yakın şubeye giderek gerekli işlemleri tamamlarlar. Banka isterse başka belgelerde talep edebİlir.kefil,teminata konu taşınmazlar gibi..

Toplumun farklı kesimlerine yönelik yürüttüğü kredi uygulamalarıyla bilinen denizbank getirdiği sms uygulamasıyla nakit sıkıntısı yaşayan müşterilerine gerekli finansman kaynaklarını talep kolaylığı getirmiştir. Denizbank çiftçimiz işinde gücünde kredisi sms ile cebinde sloganında olduğu gibi vakit sıkıntısı yaşayan kişilerin şubeye gitme derdi olmadan kredi başvurusu yapma kolaylığını sunmuştur.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Doğrudan Borçlandırma Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ