Denizbank TC ile Tarım Bakiye Sorgulama

Müşterilerin ihtiyacına özel pratik çözüm üretebilen finans kuruluşları kendi bankacılık politikaları ile teknolojik yenilikleri harmanlayarak işlemlerin hız ve kalitesini arttırmış müşteriler, hesap durumları hakkında daha hakim bir pozisyon almıştır.

Bu yenilikçi uygulamalar hayatı daha kolaylaştırdığı için toplum içinde ihtiyaç hisseden kişilerin ilgisini çekerek merak uyandırmaktadır. Çiftçi kesime yönelik başlattığı kredi uygulamaları ile tanınan denizbank hesaba yönelik sorgulama yapmak isteyen müşterisine açık deniz internet bankacılığı ile güvenli bir şekilde bilgi sunacaktır

Açıkdeniz internet bankacılığı nedir?

Açıkdeniz internet bankacılığı Denizbank’ın banka hesaplarına güvenli bir ortamda ulaşmanızı sağlayan internet sitesidir. Buradan bireysel yada kurumsal olan tüm müşteriler faydalanıp işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Açıkdeniz internet şifresi yoksa o zaman T.C kimlik numarasıyla giriş yapabilir hesap bilgilerinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Web sitesinden sağ üstte yer alan internet bankacılığı giriş bölümünün altında yer alan şifre ile ,kart ile,tc kimlik no ile sekmelerinden T.C kimlik no ile seçilip gelen ekranda kimlik numarası girilir ve telefon numarası kısmına numara girişi yapılıp devam tuşuna basılır. Bu ekranda bilgi girişi yapılmadan önce kullanıcı oluşturmalısınız. Banka bilgilerinizi girip devam ettiğinizde telefona gelecek olan doğrulama sms’iyle şifre oluşturup sisteme giriş yapabilirsiniz. Başka bir yolda atm. veya banka şubelerine giderek bakiye sorgulamaktır. Bu adımlar uygulandıktan sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank kurduğu bilişim ve internet ağı sayesinde banka müşterisinin hesap hareketleri ile ilgili bilmek istediklerini basit bir uygulama ile istifadesine sunmuş ve alternatif çözümleri de ilave etmiştir. Denizbank çiftçi dostu proje ve uygulamalarıyla finans sektöründe  rekabet ortamına hız katmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Doğrudan Borçlandırma Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ