Denizbank’tan HGS Nasıl Alınır?

Otoyol ve köprülerde trafiğe karşı yeni önlem olan Hızlı Geçiş Sistemi kısaca HGS 17 Eylül 2012’de başladı. Paralı otoyol ve köprülerde HGS için ayrılmış, üzerinde HGS tabelası bulunan gişeler yer almaktadır. Edineceğiniz HGS Etiketi sayesinde bu gişelerden hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Trafiğin yavaş ilerlemesine sebep olan Kartlı Geçiş Sistemi’ne karşı geliştirilen bu çipli etiket sayesinde trafiğin daha hızlı ilerlemesi amaçlanıyor. KGS dönemi kapandı, HGS dönemi başladı fakat hala HGS Etiketini kullanmayan pek çok araç sahibi bulunmaktadır.

Denizbank’tan HGS Etiketimi Nasıl Alabilirim?

HGS Etiketi başvurularınızı Açık Deniz İnternet Bankacılığı, 444 0 800 Açık Deniz Telefon Bankacılığı ya da DenizBank şubelerinde gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Etiketinize kredi kartınızdan ya da hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. HGS bakiyeniz belirlenen limitin altına düştüğü anda belirlediğiniz miktarda bakiye hesabınıza yüklenir ve bu sayede sürekli limitinizi kontrol etmeden köprü ve otoyollardan rahat ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Hesabınızda yeterli miktarda bakiye bulunmaması durumunda varsa Kurtaran Hesabınızdan yükleme gerçekleştirilebilir.

DenizBank’ta 1 Temmuz 2015 tarihinden sonra HGS Etiketi başına 7,50 TL (KDV dahil) ücret alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ