Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Yaşadığımız şartlar gereği dönem dönek nakit ihtiyacına sıkışır ve nakit ihtiyacımız için ilk başvuru yapacağımız yerler bankalardır. Bilindiği üzere bankalar birçok kredi seçenekleri ile ihtiyacımıza yönelik kredi imkânları sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik belirli periyotlar da geri ödeme imkânları ile kredi veren banklar geri ödeme koşullarında belirli kolaylıklar sağlamakta ve kredi vermek için belirli şartlar aramaktadır. Bazı durumlarda dosya masrafsız kredi veren bankalar bulunmaktadır. Yaptıkları kampanya koşulları ile dosya masrafı almayan bankalar müşterilerine daha fazla memnuniyet sunmaktadır. Dosya masrafsız kredi sayesinde alacağınız para daha az kesintiye uğramaktadır. Günümüzde bankaların masrafsız kredi vermelerinde diğer bir neden kredi çeken müşterilerinin daha sonra yasal hakları gereği itiraz ederek kesilen parayı geri almalarıdır. Uzun bir zamana yayılsa da belirli bir ücrete kadar olan dosta masrafını tüketici hakem heyetine başvuru yaparak geri alabilmektedirler.

Masrafsız Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Birçok banka müşterilerine masrafsız kredi imkânı sunmaktadır. Ayrıca bunun yanında birçok imkan ve kampanya sunan bankalarda bulunmaktadır. Akbank, Şeker bank, Türkiye İş bankası, Ziraat Bankası, ING bank, Vakıfbank, Halk bankası, TEB, Denizbank, Yapı kredi bankası, Garanti bankası, HSBC, Finans bank, gibi birçok banka masrafsız kredi imkânı sunmaktadır. Dosya masrafı almadan kredi veren bankalar için emekli iseniz maaş aldığınız bankaya başvuru yapabilir ve birçok bankanın dosya masrafsız kredi dışında sunduğu hizmetlerden kolayca fayda sağlayabilirsiniz.

Dosya Masrafsız Kredi Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kişi için dosya masrafı almayan bankalardan kredi çekmek daha cazip gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken bankların uyguladığı faiz oranları ve nemalar olmaktadır. Bankalar nema paylarını yüksek tutarak aslında alacakları dosya masrafını taksitlere sizden tahsil edebilmektedir. Bu şekilde izden dosya masrafını tahsil etmiş olurlar. Masrafsız kredi altında tuttukları yüksek faiz oranları ile yine bir şekilde sizden bu masrafları tahsil edebilmektedirler. Masrafsız kredi kullanırken bütün oranları göz önünde bulundurarak sizin için en cazip ve inandırıcı kredilere yönelmeniz daha sonra sorun yaşamamanız adına önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Hibe Kredisi Nasıl Çekilir? başlıklı makalemizde hibe kredisi, Hibe Kredisi Nasıl Çekilir? ve KOSGEB hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ