Emekli Maaşını Taşıyana Hangi Bankalar Promosyon Veriyor

  • 24 Aralık 2015
  • 3.187 kez görüntülendi.

Türkiye de belli bir iş ücretini ve belli bir iş yılını tamamlayan kamu ve özel çalışanlar istedikleri zaman emekliye ayrılabiliyorlar. Emekliye ayrılan çalışanlar hayattaki güvencelerini sağlamak için belli bir miktar para alsalar da bu paranın yetmemesinden oldukça şikâyetçiler. Bu nedenle emekliye ayrılmaktan korkan kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları emekli olduktan sonra aynı parayı alamayacakları bildikleri için bu şekilde devamlı çalışmak zorunda kalıyor. Peki, bankalar, bu durumda emekli maaşını taşıyana promosyon veriyor mu?

Bankalar Emekli Maaşını Taşıyana Promosyon Veriyor

Türkiye de bankalar emekli maaşını taşıyanlara promosyon vermek için adeta yarışıyor. Eğer bunu daha yeni öğrendiyseniz hangi bankaların promosyon verdiğini merak edeceksiniz. Peki hangi bankalar emekli maaşını taşıyana promosyon veriyor?

Akbank, emekli maaşını taşıyan kişilere nasıl bir hizmet vereceği konusunda detaylı açıklamalarda bulundu.

Şubelerde işlem yapabilme olanağı sağlayana Akbank, emekli maaşını taşıyan emeklilerden hesap kesim ücreti almamaktadır. Akbank’ın ATM’lerini kullanarak bir ay içerisinde iki defa ücret ödemeden para çekebilirsiniz. Aynı zamanda Akbank ile 75bin TL ye kadar istediğiniz miktarda parayı 5 TL ödeyerek tahsil edebilmektesiniz.

Finansbank Akıllara Durgunluk Veren Yenilikler Getiriyor

Finansbank emekli maaşını taşıyandan hesap işletim ücreti istememektedir. Eğer emekliler Finansbank’ın internet bankacılığını kullanıyorsa havale ve EFT gibi işlemlere de ücret ödemeyeceklerdir. Poslar da bir anda 50 TL’ye marketten ve eczanelerden harcama yaparsanız yüzde 5 indirim kazanma olanağınız da bulunmaktadır. Bu iki sektörde de harcamalarında 50 TL’yi geçen kişiler bir sene içerisinde 360 TL kadar indirim kazanma fırsatını yakalıyor. Eğer maaşınızdan kat kat yüksek krediler çekmek ve ödeme kolaylığı kazanmak istiyorsanız Finansbankı tercih edebilirsiniz.

 

Şekerbank Sayesinde 2 Adet Çeyrek Altın Kazanabilirsiniz

Şekerbank hazırladığı içerik ile 3 sene Şekerbank’dan emekli maaşını çeken kişilere iki adet çeyrek altın vermektedir. Aynı zamanda çeyrek altın almak istemeyen kişiler, faiz ödemeden ve masraf yapmadan tam tamına 2 sene boyunca emeklilere 2400 TL ihtiyaç kredisi verebilmektedir.

Eğer emekli maaşınızı henüz bu bankalardan birine taşımadıysanız elinizi çabuk tutup işlemlerini başlatmalı ve bu promosyonlardan yararlanmalısınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Maaş Yazısı başlıklı makalemizde maaş bodrosu, maaş yazısı ve maaş yazısı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ