En Uygun Arsa Kredisi Veren Bankalar

Uzun süredir para biriktiriyorsunuz ve bu parayı yatırım için ayırıyorsunuz. İşte tam da bu nokta da yatırım yapmak için sizlere mükemmel bir fırsat! Arsa yatırımı için bankaların sizlere sunduğu kredi imkânı sayesinde artık siz de gayrimenkul sahibi olabileceksiniz.

Yatırım amaçlı sunulan ve gayrimenkul kredi arasında bulunan arsa kredileri çeşitli amaçlara uygun olarak kullanılabilir. Arsa kredisinden yatırım amaçlı yararlanabileceğiniz gibi, kendi evinizi, çiftliğinizi ya da bağ evinizi kurmak içinde yararlanabilirsiniz. Peki, en uygun arsa kredisini hangi bankalar veriyor? Siz de arsa kredisinden yararlanmak istiyorsanız size uygun kredi seçeneklerini sunan bankaların şubelerine gidebilirsiniz.

İş Bankası Uygun Kredi İmkânlarıyla Arsa Kredisi Veriyor!

 • Müşterine her konuda alternatif seçenekler sunan Türkiye İş Bankası 2016 arsa kredisi veren bankalar arasında yer almayı başardı.
 • İş Bankası satın almak istediğiniz arsanın ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi imkanı sunuyor. Aynı zamanda Türkiye İş Bankası arsalar üzerinde kurulabilecek yeni projelere de destek vermektedir.
 • İş Bankası arsa kredisinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler İş Bankası Şubesine gerekli belgeleri götürerek gidebilir. İş Bankası arsa kredisinden faydalanarak hayalinizdeki yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Arsa Kredisi’ni 60 Ay’a Kadar Vade Seçeneği İle Veriyor

 • Arsa kredisi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, yıllardır sunduğu avantajlı kredi imkânlarıyla müşterilerinin gönlünü fethetmeyi başardı.
 • Arsa kredisi konusunda en başarılı bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası bu kredilerde 60 ay’a varan vade seçeneğini sizlere ödeme kolaylığı olması açısından sunmaktadır.
 • Diğer bankalar gibi ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi olanağı sunan Ziraat Bankası %1.35 oranındaki arsa kredi oranlarıyla dikkat çekiyor.
 • Ziraat Bankasından arsa kredisini dilerseniz yatırım amaçlı alabilir, dilerseniz kendi doğal yaşamınızı kurabilirsiniz.

Vakıfbank 2/B Arsa Kredisi Hizmeti Sunuyor!

 • Vakıfbank müşterilerine 2/B arsa kredisi hizmeti sunuyor. Rayiç bedelinin %44’üne kadar 2/B arsa kredisi veren Vakıfbank verdiği kredileri 120 aya kadar vadelendiriyor.
 • Vakıfbank arsa kredisinden yararlanmak istiyorsanız hemen size en yakın Vakıfbank şubesine giderek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Arsa Kredisi Veren Diğer Bankalar

 • Şekerbank arsaya ait olan ekspertiz değerinin %45’ine kadar finansman sağlıyor. Aynı zamanda 120 ay vade seçeneği sunuyor.
 • Albaraka Türk arsa finansman hizmetini faizsiz esaslara göre sunmaktadır. TEB ise ekspertiz değerinin %60’ına kadar kredi kullanmanıza imkan sağlıyor.
 • Türkiye Finans Bankası arsa kredisi hizmeti sunan faizsiz bankalardan biridir. Ancak bu hizmeti belirli şartla çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Telefon Kredisi başlıklı makalemizde Odeabank Telefon Kredisi, Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Alınır? ve Odeabank ve Vatan Bilgisayar’ın Kredi Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ