En Uygun Trafik Sigortası Hangisidir?

Ülkemizde aracı olan her bireyin yaptırmak zorunda kaldığı trafik sigortası, bu zamanlarda herkesin belini büküyor. Bel büktüğü gibi çok fazla çıkması sonucunda pek çok araç trafikte sigorta yaptırmadan faaliyet göstermektedir. Bunun sonucunda trafik kazalarında mağdur olan tarafın bulunması neticesinde çarpıp kaçma vakaları da sıklıkla yaşanıyor.

Sizler için en uygun trafik sigortası hangisidir diye yaptığımız araştırmalarda da yeni yapılan düzenlemelere uyum sağlayan ve sigorta ücretlendirmede indirime giden firmaları sizlere sunacağım. Bugün araç sigortası yaptırmak isteyen vatandaşlarımız için 2016 senesinde başlayan en uygun trafik sigortası sorgulama işlemini kaleme almış bulunmaktayım. Hadi gelin birlikte, bu firmaların isimlerini ve faaliyetlerini öğrenelim.

Ziraat Bankası Trafik Sigortası

  • Ziraat bankası trafik sigortası, trafik kazalarında meydana gelebilecek, 3 şahıslara verilecek olan maddi ya da manevi tedavi masraflarına ilişkin olan zararları karşılamak için kurulmuş sigorta firmasıdır.
  • 2918 sayılı karayolları trafik kanunu gereğince trafik poliçelerinde tanımlanan motorlu araçların işletilmesi ve bu hususta meydana gelecek ölümlerin yaralanmaların ya da zararın sigorta limitleri çerçevesinde ödenmesini sağlar.
  • Ziraat Bankası sigortacılık alanında devlete bağlı bir banka olması nedeniyle çıkan yasaları birinci derece uygulayan bir sisteme sahip.
  • Bunun sonucunda piyasadaki mevcut araç sigortalarından en uygun olan Ziraat Bankası trafik sigortasıdır.
  • Mutlaka Ziraat Bankasından zorunlu trafik sigortası teklifi almalı daha sonra aracınızın sigortasını yaptırmalısınız.

PTT Sigortacılık Hizmetleri

  • Türkiye de bankacılık ve sigortacılık hizmetleri doğrultusunda hizmet veren PTT şubeleri bugün sigorta işlemlerinizi de görmektedir.
  • PTT, uygun fiyat ve teklif almanızda size yardımcı olarak aracınızın zorunlu trafik sigortası işlemlerinizi halletmektedir.
  • PTT trafik sigortası yeni çıkan trafik sigortalarındaki düşüşü sağlayacak olan yasaları uyguluyor ve trafik sigortalarını oldukça uygun bir fiyata yaptırmaktadır.
  • PTT sigorta hesaplama işlemlerini kendi yapması neticesinde sigorta firmaları tarafından gözükmemekte ve size uygun fiyat olarak verilmekte olan sigortaların değerleri arasında sayılmamaktadır.
  • PTT trafik sigortasına 0850 724 77 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda pttsigorta.com internet adresi üzerinden size en uygun olan sigorta hesaplamalarını görebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tmsf zaman aşımı sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ