Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara, QNB Finansbank tarafından hizmete sokulan dijital bir bankacılık sistemidir. Bu sisteme kayıt olan müşteriler, bankacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarını doğrudan internet üzerinden yapabiliyor. Enpara üzerinden hesap açan kişiler, kredi kartları ile avantajlı seçeneklere sahip oluyor. Enpara kredi kartınızla yüksek limitlerde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. ‘Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?‘ diye soran kişilerin öncelikle bir Enpara hesabı açması gerekiyor. Banka, 2017’nin Mayıs ayında kredi kartı kullanımlarına başlayacağını daha önceden duyurmuştu. Bu kredi kartlarına sahip olmak için öncelikle internet üzerinden Enpara hesabı açmanız isteniyor.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara hesabı açmak için doğrudan QNB Finansbank’ın internet sitesi üzerine giriş yapın. Sitenin üst kısmında Enpara menüsü karşınıza çıkacaktır. Bu alana tıkladığınız zaman karşınıza bir form çıkar. Formda gerekli tüm alanları doldurduğunuz zaman Enpara hesap talebiniz bankaya iletilir. Sonrasında kısa sürede sizlere bir geri dönüş yapılır ve Enpara hesabınız aktif hale gelir. Ardından Enpara müşterileri için özel olarak sunulan kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamalarda Enpara kredi kartının ticari ve bireysel olarak iki farklı türde kullandırılacağı belirtilmişti. Ticari kartların limitleri bireysel kartlara göre belirli bir seviyede daha yüksek olacaktır. Kartın en büyük avantajı, herhangi bir kart aidatı olmamasıdır. Bankanın yaptığı açıklamalarda kart aidat ücretlerinin talep edilmeyeceği duyuruldu. Bunun tam aksine, Enpara kredi kartı müşterilere belirli bir aidat öder. Kartı düzenli şekilde kullanmanız durumunda, toplamda yıllık toplamda 100 TL aidat tarafınıza ödenir. Söz konusu bu ücret 2 seferde 50’şer TL olarak sizlere verilecektir. Enpara kredi kartı, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atan ürün özelliğini taşıyor. Öte yandan Enpara kredi kartının faiz oranları ise diğer kredi kartlarına göre çok daha uygun seviyelerde seyrediyor. Enpara kredi kartına sahip olan müşteriler, anlaşmalı tüm noktalarda taksitli alışveriş fırsatlarına sahip olacaktır. Ayrıca bu kredi kartına sahip olan müşteriler, Enpara tarafından düzenlenen kampanyalardan da yararlanma hakkına sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Banka Kartınızı Kredi Kartı Yerine Kullanabilir misiniz? başlıklı makalemizde kredi, kredi kartı ve Kredi kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ