Fibabanka Kredi Başvurusu Yapma

Fibagrup bünyesinde 2010 senesi itibari ile katılan Fiba banka 5 senedir bireysel ,ticari , kurumsal ve tarın bankacılığı alanlarında destek vermektedir. Bireysel ve diğer müşteri klasmanlarında uygun faizli esnek ödeme modeline sahip krediler sunan Fiba banka ürün başvuru kanallarını her geçen gün arttırarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Bireysel tüketici kredileri kapsamında sunduğu “standart ihtiyaç kredisi” ve “kredi’de masrafı yok” isimli kredileri için internet üzerinde kısa sürede başvuru alan Fiba banka 10 bin TL’ye kadar olan meblağlarda ki krediler için ön onay alındığı takdirde sadece nüfus cüzdanı ile kredi kullanımına olanak tanımaktadır.Bu iki kredi türü için web sitesinde bulunan özel başvuru sayfasından  https://www.fibabanka.com.tr/KrediBasvuru/Default.aspx?U=01 linki üzerinden başvuru yapılabilmektedir.Maksimum 30 bin TL’ye kadar başvurularınız bu iki kredi türü üzerinden gerçekleştirilebilirken kredilerin özelliğine göre faiz oranları değişmektedir.

Fiba bankın bireysel müşterilerine sunduğu bir diğer kredi türü olan yıldız kredi ise fiba bankada hesabı bulunup borcuna sadık olan müşteriler için özel olarak tasarlanmış bir kredidiri.Minimum .1200 kredi puanı bulunan müşterilerin başvuru yapabileceği Yıldız kredi için şubeden başvuru yapmak zorunludur.Maksimum 30 bin TL’ye kadar kullanılabilir. 10 bin TL üzerinde ki yıldız kredi başvurularınız için Fiba banka gelir belgesi ve ikamet gösteren sabit fatura talep ediyor.Elektrik su ya da doğalgaz faturalarından birini götürmek ve gelir durum belgenizi de başvuru sırasında şubeye teslim etmek 10 bin TL üstünde ki başvurularınız için yeterli kabul edilecektir.

 

Tüketici kredi dışında Fiba bankın sunduğu ev kredisi içinde alternatif başvuru kanalları bulunmakta. Fiba banka konut kredileri için kısa yoldan başvuru alabilmek için konut kredilerine özel https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx linkini oluşturmuştur.  10 yıla kadar özel vade oranları ile yararlanabileceğiniz kredi için ilgili linkte ki bilgileri doğru ve belgelenebilir bilgiler ile doldurmanız ön onay için yeterli olmaktadır.

 

Taşıt kredisinde ise 48 ay vadeler ile yararlanılabilmektedir.Web üzerinden hızlı başvuru yapmak için https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx linki üzerinden istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.Başvurunuz bankaya iletildikten sonra onay durumunda şubeye gidilerek taşıt kredisi kullanımı gerçekleştirilebilir.

Tarım kredisi kapsamında ki başvurular ise sadece fiba bank şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gaziantep, Şehitkamil, Suburcu , Şanlıurfa, Mersin, Nilüfer , Diyarbakır, Adana, Atatürk Caddesi, Aksu , Konya Büsan, Çorlu ve Kayseri Çarşı şubelerinden tarım kredisi başvurusu yapılabildiğinden her fiba bank şubesinden tarım kredisi başvurusu yapamayacağınızı da belirtmek isteriz.

Kobi , ticari ve kurumsal kredi başvuruları ise her fiba banka şubesinden gerçekleştirilebilen kredilerdendir.

Bir önceki yazımız olan Konut Ekspertizi Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde konut almak için ekspertiz ve konut ekspertizi ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ