Fibabanka Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Fibabanka Anonim şirketi Fibabanka işletmesi adı altında Fiba Grup( Holding ) bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmıştır. 5 yıldır faaliyette olan bu banka 2013 yılı itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplamda 32 şubeyle hizmet veren Türk bankasıdır. Türkiye’nin 19.büyük bankası olan Fibabanka “Turizmciye destek bizim işimiz” adlı sloganıyla hareket etmektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 444 88 88dir. Online bankacılık ve internet şubesi için www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.” EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.”Fibabanka Genel Merkez: Emirhan Caddesi Barbaros Plaza İş Merkezi No 113 Dikilitaş – Beşiktaş İstanbul.

Fibabanka’dan çok özel müşterilerine ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir hizmet… FibaPrestige müşterisi olarak, kişiye özel, farklı, ayrıcalıklarla dolu bir bankacılık deneyimi sizleri bekliyor. Yenilikçi, ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamayı amaçlayan, size özel bankacılık yaklaşımı ile birikimleriniz değer kazanacak, hayatınız kolaylaşacak ve prestijli özel markaların size özel avantajlarıyla kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Siz de FibaPrestige bankacılığına geçin, her yerde ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayın. Tüm prestige avantajlarından yararlanabilmeniz için son 6 ay ortalama mevduat ve yatırım büyüklüğünüzün minimum 250.000 TL olması koşulu aranmaktadır. Detaylı bilgi için Şubeniz ya da 444 88 88’den Fibabanka Telefon Bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz.”

Fibabanka; Bankacılık Ürünleri, KOBİ Bankacılığı Ürünleri, Bireysel Bankacılık Ürünleri ,Tarım Bankacılığı Ürünleri, Sigorta ve Emeklilik ürünleri ve Diğer hizmetler olarak müşterilerine en iyi şartlarda hizmet vermeye çalışmaktadır. Fibabanka internet bankacılığını da kullanarak işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mert dedi ki:

    Bir musteri temsilcisine ulaamak bu kadar zor olmamali.Lutfen rica ediyorum ya bu rezillik nedir.

BİR YORUM YAZ