Finansbank Çalışma Saatleri

Finansbank Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesidir. Finans bank’ın kuruluş tarihi 26 Ekim 1987’dir. Kurucusu Hüsnü Özyeğin olan bu banka daha önceleri pek çok alanda uzmanlık göstermiş, daha sonra farklı projelerle ilgilenmiştir. Finans bank’ın Türkiye’nin her tarafında şubesi bulunmaktadır. Toplam olarak 611 şubeye sahip olan Finansbank müşterilerin ihtiyaçlarına çağın gelişimine göre cevap vermeye çalışmaktadır. Finans bank internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile bugün insanlar çok kolay bir şekilde pek çok işini halledebilmektedir.  Finans bank’ında diğer bankalar gibi belirli bir disiplini vardır. Çalışanlar her gün belli saatlerde gelip gitmektedirler. Çalışma saatlerinin bu şekilde düzenli olması personel performansı açısından ve müşteri verimi açısından oldukça önemlidir.

Finans Bank Çalışma Saatleri

Finans bankta diğer bankalar gibi belirli çalışma saatlerine sahiptir. Peki, finans ban hangi saatlerde mesai başı yapıyor ve hangi saatlerde mesaisini bitiriyor?

  • Finans Bank mesai başlama saati 09.00
  • Finans Bank sabah mesai bitimi 12.30
  • Öğlen mesaisi 13.30 da başlamaktadır.
  • Akşam mesaisi 17.00 da sona ermektedir.

Finans Bank Çağrı Merkezi Numarası

Finans Bank çağrı merkezi numarasından banka yetkililerine ulaşabilir görmek istediğiniz hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını evden, işyerinden ve dilediğiniz her yerden çevirerek anında bankayla iletişim haline girebilirsiniz. Finans Bank çağrı merkezi numarasını bilmiyorsanız hemen bir yere kaydetmelisiniz. Finans Bank’a mail yoluyla ulaşmak isterseniz Bankanın kendine ait adresine mesaj atarak bilgi almak istediğiniz konuda yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.

Finans Bank Çağrı Merkezi Numarası

  • 0850 222 0 900

Finans Bank Web Adresi

  • finans bank.com.tr

Finans Bank Hakkında Merak Edilen Sorular

Finans Bankın müşterilere sunduğu hizmet nedir?

Finans Bank müşterilere çağın gelişimine cevap verecek şekilde bir hizmet vermektedir. İnternet ve telefon bankacılığıyla müşterilerin banka ile kolay bir şekilde iletişim kurması sağlanmaktadır. Kredi çekme işlemleri, para yatırma ve para çekme işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Finans Bank banka kartıyla alışveriş yapılır mı?

Evet, Finans Banktan aldığınız alışveriş kartıyla dilediğiniz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Finans Bank çağrı merkezi numarası

0850 222 0 900

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ