Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Taksitli alışverişlerde can kurtarıcı olarak kredi kartları kimin cebinde yok ki? Hepimizin aktif olarak kullandığı bir kredi kartı varken diğer bankalar yeni kredi kartı vermek üzere bir çok kampanya yapmaktadırlar.

Finansbank’ın card finans kartı para puan biriktirmesi  , geniş üye iş yeri ağına sahip olması  en çok tercih edilen kartlardan biri olmasının yanı sora alternatif başvuru kanalları nedeniyle oldukça kolay başvuru süreçleri başlatılabilir.Finansbank’ın sadece card finans başvuru ve detay işlemleri için kullanılan web sitesi http://www.cardfinans.com.tr/  üzerinden yeni kart başvurunuzu birkaç dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda mevcut kartınıza ait kullanım detaylarınızı gene site üzerinde yer alan kart işlemleri butonu aracılığı ile giriş yaparak takip etmenizde mümkün.

http://www.finansbank.com.tr/ linki üzerinden de Finasnbank’ın ana sayfa menülerinde yer alan kartlar link aracılığı ile yine Card Finans başvuru yapılabilmektedir.Eğer zaten bir Finansbank müşterisi iseniz ve internet bankacılığına giriş yaptığınız bir şifreye sahipseniz internet bankacılığı üzerinden kart başvurunuzu başvuru işlemine tıklayarak iletebilirsiniz.

Card finansa sahip olmak istiyorsanız diğer başvuru kanalları ise ATM’ler , 0850 222 0 900 numarasından ulaşabileceğiniz telefon bankacılığı ve şubelerdir.Bu kanallardan da işlemlerinizi oldukça kısa sürede tamamlayarak onay sürecine dahil olabilirsiniz.

Peki card finans başvuru yaptıysanız ve kartınızın durumu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız ne yapacaksınız ?Finansbank kart başvuru işlemlerininde sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için hem Finansbank anasayfasına hem de Card Finans için oluşturduğu http://www.cardfinans.com.tr/   sayfasına başvuru sorgulama modülü eklemiş.Bu modüller üzerinden Ad , soyad , Tc kimlik numarası ve cep telefonunuzu girerek başvuru süreçlerinizi detaylı olarak görüntülemeniz mümkün.Eğer Finansbank müşterisi iseniz ve internet bankacılığı kullanıyorsanız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra başvurularım adımından başvuru durumunuzu görebilir kartınız onay aldıysa bu karta ait bilgileri ise kartlarım alanına tıklayarak öğrenebilirsiniz.Her iki türlüde Card Finans başvurunuzun sonucu öğrenebileceğiniz için başvuru sonrasında kartınızın ne durumda olduğu ile ilgili detaylı araştırma yapmak , şubeye gitmek zorunluluğunuz yoktur.

Kısa sürede başvurunuzu tamamlamak ve başvuru sonucunuzla ilgili detaylı bilgilere kısa sürede ulaşmak Card Finans ve Finansbank’la mümkün.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Kredi Kartı Borcunu Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ