Finansbank Encard Nedir?

Masrafsız bankacılık adına Finansbank Enpara.com hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde eft ve havale ücretleri alınmamaktadır. Ayrıca hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Enpara.com a bağlı Finansbank Encard nedir konusu hakkında gerekli bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Enpara.com hesabı açtırdığınızda normal bir banka hesabınız olmaktadır. Bütün işlemlerinizi bu hesap üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Encard ise Enpara.com hesabınızdaki nakit parayı kullanabilmeniz için sizlere verilen karttır. Bu kart ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank ATM’lerinden komisyonsuz nakit çekebilirsiniz. Ayrıca Enpara.com’un kampanyası ile ayda bir defaya mahsus bütün bankaların ATM’lerinden çekeceğiniz nakitte komisyon alınmamaktadır. İkinci defada bankaların uyguladığı komisyonları ödemeniz gerekmektedir. Encard ile internet üzerinden alışveriş de yapabilmektesiniz. Enpara.com hesabınızda bulunan mevduat üzerinden istediğiniz zaman internetten alışveriş yapmanız mümkün. Alışveriş sonrasında tutar hesabınızdan düşecektir.

Encard ile pos cihazlarından da alışveriş yapabilirsiniz. Bütün bankaların poslarında geçerlidir. Bu sayede bütün işlemlerinizi Encard üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Encard’ı avantajlı yapan en büyük yanı hesap işletim ücretinin olmamasıdır. Bilindiği gibi günümüzde bir çok banka hesap işletim ücreti almaktadır. Vadesiz mevduat hesaplarından alınan bu ücret yıllık ciddi tutarlar tutmaktadır. Enpara.com üzerinden açacağınız hesap sonrasında sahip olacağınız Encard ile hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almamaktasınız. Bu sayede bankacılık işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com ile sahip olacağınız Encard başvurusunu ise internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com resmi web sayfasında başvurunuzu gerçekleştirirken gerekli bilgileri doldurup formu göndermeniz yeterlidir. Kartınız basıldıktan sonra sizlerin hesapları açılmaktadır. Daha sonrasında ise Finansbank personeli adresinizi ziyarete gelmektedir. Ziyarette sizlere hizmetler hakkında detaylı bilgi verilmekte. Kartınız sizlere verilmektedir. Encard’a sahip olmanız için başvuru yapmanız yeterlidir. Herhangi bir şart aranmamaktadır. Herkes enpara.com üyesi olabilir.

Bir önceki yazımız olan Ek Kredi Kartı Çıkarma Yaşı Sınırı Kaçtır? başlıklı makalemizde 16 yaş kredi kartı alır mı, ek kart ve ek kredi kartı yaşım kaç olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Hızır Süleymanoğlu dedi ki:

  Selamlar en kart ile ilgili birkaç sorum olacaktı:
  1.Yaş limiti varmı
  2.En karta para yatırma işlemini nasıl gerçekleştiririm
  3.En kart çıkarmak için bir hesap açmak zorundamıyım, ininal karta benzer bir sistemi mi var yoksa
  4.Aylık yükleme limiti varmı, varsa kaç liradır
  Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ