Finansbank Konuşturan Kredi

Devletin kredi ve kredi kartlarına yönelik düzenlediği taksit sınırlandırmasının ardından firmalar, Bankalar ve tüketiciyle ortak bir arayış içine girmişlerdir. Cep telefonlarındaki taksit imkanının tamamen kaldırılması da firma ve bankalar arasında kredi anlaşmalarının yapılarak uygun koşullarda kredi imkanının sunulmasına neden olmuştur. Cep telefonu alımı için bankaya başvuruda bulunarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan biri bu krediye ait birçok masraf kalemine de muhatap olacak kredi kullanımı kendisi için maliyetli hale gelecektir.

Finansbank’ın Turkcell ile yaptığı anlaşma sayesinde telefon ve tablet alımı yapacak olan tüketiciler krediye ait  herhangi bir faiz ve dosya masrafı bedeli ödemeden alım yapmak istedikleri ürün bedeli kadar krediyi bankadan temin edebilmektedirler. Bu alım için 12,24 ve 36 vade seçenekleri arasından cihazın imkan verdiği vade üzerinden vadelendirme yapılmaktadır.

Bu krediye başvuru nasıl yapılır?

Finansbank’ın konuşturan kredi kampanyasına başvurular bankanın internet sitesi üzerinden yapılır. Burada kredi kullanımı yapacak olanlar için hazırlanmış başvuru formu doldurulur. İstenen bilgiler, kişisel bilgileri oluşturan t.c kimlik numarası, cep telefonu numarası ve bireysel başvuru veya şahıs şirketi seçeneklerinin ardından devam butonu ile ikinci sekmede yer alan satın alınacak cihazla ilgili kısma geçilir. Cihazın modeli, fiyatı gibi bilgiler iletilir daha sona meslek ve adres bilgileri girilerek bankadan size gelecek onay mesajı beklenir.

Onay mesajının olumlu olması halinde ne yapılması gerekiyor?

Bankadan tarafınıza onay mesajı geldiğinde kredinin geçerli olduğu tarih burada belirtilmiş haldedir. Bu onay mesajını aldığımız tarihten itibaren 7 gün içinde herhangi bir Türkcell mağazasına nüfus cüzdanı fotokopinizle birlikte giderek ürün alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kullanımına ait ödemeler nasıl yapılacak?

Kullanılan krediye ait taksitler Turkcell faturanıza yansıyarak sizden tahsil edilecektir. Hiçbir bankacılık işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmadan sadece faturalarınızı zamanında ve düzenli bir şekilde ödeyerek bu krediye ait taksitleri ödemeniz mümkündür

Turkcell ve finansbank arasında yapılan bu anlaşma ile nakit ödeme yapmadan ve kredi kartı limiti doldurma sıkıntısı yaşamadan başvuru gerçekleştirebilir telefonunuza gelen onay mesajının ardından kredimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıfır faiz ve dosya masrafsız bu kredi ile kredi kullanımı pratik ve ekonomik bir hale gelmekte taksitler banka işlemlerine maruz kalmadan faturanıza yansıyan ödeme imkanı ile rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kullanımında Hane Halkından Kefil Zorunluluğu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ