Finansbank kredi kartı yıllık ücreti

Finansbank yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe dayanan ve Türkiye’de halka açılmış olan ilk özel bankadır. Öz kaynak zenginliği, çalışan sayısı, müşterilerine ait mevduat portföyü gibi kendi bünyesine ait faktörlerle dikkat çeken bir bankadır. Müşterilere sağladığı kredi seçenekleri ile de dikkat çeken banka büyüme hedeflerinden birini bu faktör üzerine inşa etmektedir.

Kredi kartları günümüz koşullarında kullanımı pratik,avantajlı,para puan veya chip para gibi kazanımları olan gerektiğinde taksit erteleme ve nakit çekim yapabilme gibi özelliklere sahip olan banka ürünleridir. Kredi kartları bu gibi fırsat ve imkanları sunarken bu kartları kullanmanın kişi açısından bazı maliyet unsurları olacaktır. Kredi kartı Yıllık aidatı bunlardan biridir. Kart kullanımı karşılığında banka tarafından o kart için belirlenmiş tutarda aidat talep edilerek tahsil edilir.urusu

Card finans ve club finans kartlar grubunda yer alan kartların yıllık aidatları ne kadar?

CardFinans 93,5 TL 46,75 TL
CardFinans Xtra 109 TL 54,5 TL
CardFinans GO (Öğrenci)** 25 TL 12,5 TL
CardFinans GO (Çalışan)** 79 TL 39,5 TL
CardFinans GO Angry Birds (Öğrenci)** 25 TL 12,5 TL
CardFinans GO Angry Birds (Çalışan)** 59 TL 29,5 TL
Hemşire Kart
ClubFinans*** 200 TL/150 TL 75 TL
ClubFinans Xclusive**** 200 TL 75 TL
CardFinans Emekli***** 29 TL 14,5 TL
CardFinans Bursaspor 82,5 TL 41,25 TL
Fenerbahçe CardFinans Classic 82,5 TL 41,25 TL
Fenerbahçe CardFinans Gold 93,5 TL 46,75 TL
Fenerbahçe CardFinans Platinum 109 TL 54,5 TL
CardFinans Trabzonspor 82,5 TL 41,25 TL
CardFinans On-Air 82,5 TL 41,25 TL

Yukarıdaki tabloda bankanın çıkarmış olduğu kredi kartlarına yönelik olarak yıllık kart aidatları belirlenmiş asıl kart ve ek kart ücretleri yan yana verilmiştir. Bu kartlar içinde bankanın asıl kart ve ek kart olarak en yüksek ücret belirlemesi club finans ve club finans exclusive grubu kartlara yönelik olarak yapılmıştır. Yine bu kart grubunda öğrenci ve çalışan için farklı özelliklere sahip  Kart uygulamasına gidilerek her iki kart içinde farklı yıllık aidatlar belirlenmiştir.

Finansbank, card finans, club finans grubu ile hemşire kart gibi farklı isimlerdeki kredi kartları için  müşterilerinden  yıllık kullanım bedeli talebinde bulunmaktadır. Hemşire kart bu kartlar arasında asıl kart  ve ek kart aidatı olmayan tek karttır. Bankaya yapılacak olan kart başvuruları kart aidatı,sosyo ekonomik durum, kart kullanıcısının karttan beklentileri gibi faktörler gözönünde tutularak seçim yapılırsa kart kullanımından oluşacak memnuniyet üst seviyede olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank kredi kartı yıllık ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ