Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Garanti Bankası’ndan Bonus kredi kartı almak için 18 yaşınızı doldurmanız ve düzenli gelir sahibi olmanız gerekmektedir. Düzenli geliriniz bulunmuyorsa ve yabancı uyrukluysanız nakit bloke karşılığında başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru sırasında gerekli olan belgeler nüfus cüzdanınız varsa sürücü belgeniz ya da pasaportunuzun aslı ve bir fotokopisini yanınızda bulundurmanız yeterlidir. Kart başvurularınızı belgelerle birlikte herhangi bir Garanti Bankası şubesine getirmeniz gerekmektedir. Dilerseniz https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu linkine tıklayıp internetten de başvuru yapabilirsiniz.

Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz ve sözleşme kısmını imzaladığınız başvurular en fazla 30 gün içerisinde sonuçlanır.  Her bankada olduğu gibi Garanti bankası da kredi başvurunuzu değerlendirmek ve gerekli araştırmaları yapmak için bir süre bekletmektedir.

Başvurunuzun ardından herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaz ise Garanti Bankası Bonus Kredi Kartınız birkaç gün içerisinde elinize ulaşmış olur. İlk defa kredi başvurusunda bulunuyorsanız ve daha önce bir kredi geçmişiniz yoksa banka gerekli araştırmaları yaptıktan sonra 15 gün içerisinde Bonus Kartınızı gönderecektir. Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz bu süre 1 haftaya düşecektir.

Bonus Kredi Kartının size kazandırdığı pek çok avantaj vardır. Yaptığınız çoğu ödemede sizlere fazladan Bonus puan kazandırır. Kazandığınız bu Bonus puanlarla üye işyerlerinden bedava harcamalarda bulunabilirsiniz. Sizlere taksitli alışveriş imkanı sunar ve nakit avans ve taksitli nakit avans seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ