Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti bankası Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Ankara da kurulan Garanti bankası, ikinci özel banka olarak listede yerini almıştır. 1946 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunmaktadır. Garanti bankası öğrenciden, emekliye, çalışandan iş adamlarına kadar müşterilerine kapıyı sonuna kadar açıyor ve uzman kişilerle her türlü çözüm ve önerileri müşterilere sunuyor.  Çalışma saatleri açısından da diğer bankalarla hemen hemen aynı olan Garanti Bankası iş için yaptığı her mülakatta kapısını binlerce kişiye açıyor.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti bankasının da diğer bankalar gibi belli bir disiplini ve çalışma saatleri vardır. Banka çalışanlarının belli bir saatte başlayıp işlerini belli bir saate kadar devam ettirmesi onların verimliliği açısından oldukça önemlidir. Garanti bankasının çalışma saatleri şu şekildedir:

  • Garanti bankası sabah 09.00 saatlerinde açılmaktadır.
  • Öğle arasında tatile girmeyen garanti bankası çalışanları çalışmaya devam etmektedir.
  • Garanti bankası çalışanlar akşam saat 17.00 de çalışmaya son vermektedir. Yani banka 17.00 de kapanmaktadır.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Garanti bankasının çağrı merkezi numarasına ulaşmak artık çok kolay. Çağrı merkezi numarasına ulaşarak Garanti Bankası hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu numaradan öğrenebilir işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Garanti Bankasının çağrı merkezi numarası 444 0 333 ve 0 850 222 0 333
  • Garanti Bankası genel müdürlük telefon numarası +90 212 318 18 18
  • Garanti Bankasına faks çekmek isterseniz kullanacağınız numara +90 212 318 18 18

Garanti Bankasının Çalışma Saatleri Tam da Size Göre

Garanti bankasının her yıl açtığı iş mülakatlarına katılmak için öncelikle iş saatleri bahaneniz olabilir. Garanti Bankasının çalışma saatleri özel sektöre göre çok da ağır değil, aksine hafiftir. Türkiye’nin en iyi bankası seçilen Garanti bankasına para yatırabilir, kredi işlemleri başlatabilir ya da maaş kartınızı bu bankadan alabilirsiniz. Garanti bankasının internet bankacılığını kullanarak pek çok işinizi internet üzerinden dakikalar içerisinde halledebilirsiniz. Sizde her türlü işleminizi kolay bir şekilde halletmek ve sorularınıza çözüm bulmak istiyorsanız Garanti Bankasına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Akbank Öğle Mesaisi Kaçta Başlamaktadır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ