Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti bankası kredi başvurusu yaparak kredi çekmek isteyen kişilerin bankalarda sıra beklemesine gerek kalmıyor. Garanti bankası kapsamında verilen tüketici kredileri olan ihtiyaç, otomobil, konut, eğitim, işyeri, ev, evlilik, gibi kredilere başvurmak isteyenler için oldukça avantajlı ve kolay seçenekler mevcuttur.

Kredi Çekmek İçin Hazırlanması Gereken Belgeler

Her bankada olduğu gibi Garanti Bankası tarafından da kredi çekimleri için bazı belgeler istenmektedir. Bunlar, müşteri hakkında temel bilgiler edinme, gelir durumunun ve ödeme durumuna bakmak için gerekli olan belgelerdir. Nüfus cüzdanı fotokopisi, ücretli çalışanlar için bordro ya da gelir belgesi, emekli ise emeklilik belgesi, şahsi şirket sahibi ise firmaya ait belgeler, sermaye şirketine ortak ise yine firma belgeleri, kira gelirine sahip ise kira belgeleri, çiftçi ise çiftçilik belgesi, faiz geliri ise hesap cüzdanı istenilen belgelerdir.

Garanti Bankası Başvuru Kanalları

Kredi başvurularında en kolay yöntemler Garanti Bankası ile sunulmuştur. Müşterilere kredi başvurusunda kolaylık sağlamak adına birden fazla başvuru yöntemi geliştirmiştir. Bu yöntemler, garanti e-kredi başvuru yöntemi, internet kanalıyla anında kredi başvuru yöntemi, sms ile kredi başvuru yöntemi, paramatik cihazlarda anında kredi başvuru yöntemi, alo garanti ile kredi başvuru yöntemi, Facebook üzerinden kredi başvuru yöntemi gibi bir çok yöntem ve seçenekle kredi başvurularını hızlıca yapmak ve anında cevap almak mümkündür.

E-Kredi Başvurusu

E-imza ile garanti bankasına kredi başvurusu yapmak isteyenler için, garanti bankası kredi başvuru sayfasına T.C. Kimlik Numarası ile cep telefonu numarası girilerek başvuruda bulunmak mümkündür. Yapılan başvurunun sonucu cep telefonuna kısa mesaj yolu ile bir kaç dakika içinde bildirilmektedir.

SMS İle Kredi Başvurusu

Cep telefonu üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin, T.C. Kimlik numarası, istenilen kredi miktarı, vade ve aylık net gelirlerini, aralarında birer boşluk kalacak şekilde yazarak 3990’a göndermek yeterlidir. Kredi sonucu en kısa sürede cep telefonuna mesaj ile gelmektedir.

Bankamatik Yolu İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankasının tüm ATM’leri üzerinden kredi başvuru yapılabilir. ATM ekranında “giriş” tuşuna basarak “kartsız işlem” menüsü üzerinden “bireysel destek kredi başvurusu” seçilerek başvuruda bulunmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Banka Kredisi Kullananlar Dikkat başlıklı makalemizde banka, Banka Kredisi Kullananlar Dikkat ve bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ