Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kredi kartları nakit olarak karşılamak istemediğimiz nakit açıdan tek seferlik ödemeler gerçekleştirmek istemediğimiz zamanlarda sundukları taksit imkanı ve ödeme tarihlerinin belli olması ile de doğru kullanıldığında bütçe planlamasına yardımcı olmaları gibi özellikleri ile alışveriş yapanların kullanmayı tercih ettiği banka ürünleridir.

Garanti Bankası Anında Bilgi Servisi, 3340 Anında Bilgi Servisi ile son ödeme tarihi, güncel ve ekstre borç bilgisi, kullanılabilir limit gibi Bonus Card, Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card‘ınız ile ilgili bilgilere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne “bilgi” yazıp kredi kartınızın son 4 rakamını eklediğiniz ve 3340’a mesaj attığınız takdirde; Mevcut kullanılabilir limit mevcut birikmiş bonusunuz dönem içi harcama tutarı gelecek ekstre kesim tarihi bilgileri cep telefonunuza hemen gönderilecektir.

 

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne “ekstre” yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 4 rakamını eklediğiniz ve 3340’a mesaj attığınız takdirde; Ekstre borç bilgisi, Minimum ödeme tutarı, Son ödeme tarihi, Kalan borç bilgileri cep telefonunuza kısa mesaj olarak hemen gönderilecektir.

 

Ayrıca Garanti Bankası ekstrelerinizi e-mail olarak da alabilirsiniz. E-mail ekstre talebinizi SMS, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti İnternet Şubesi ve Garanti şubelerinden yapabilirsiniz. Kartınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için ASIL yazıp e-mail adresinizi ve doğum yılınızı 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

 

E-mail ekstre kuralları; Başvurunun onaylanmasından sonra ekstre sadece e-posta ile gönderilir. Bonus Card ekstresinin e-posta ile talep edilmesi halinde, bu talep Bonus Plus ve Premium için de geçerli olacaktır. 5 TL bonus bir kere yüklenecektir. Ek kartlar için e-ekstre ayrıca talep edilebilir. Ek kart için de 5 TL bonus yüklenecektir. Hem Bonus Visa hem Bonus MasterCard’ı olanlar kampanyadan iki kartı için ayrı ayrı yararlanabilir. Fakat iki kartı için de başvuru yapılması gerekmektedir. Bir müşteri e-ekstre kampanyasından yılda en fazla 30 TL bonus ve 12.000 MR kazanabilir. Kampanyadan yararlanılması için en az 6 ay ekstrenin sadece e-posta aracılığıyla alınması gerekmektedir. 6 ay dolmadan tekrar basılı ekstreye geçildiğinde 5 TL bonus harcama olarak karta yansıtılır. Talep yapılan gün iptal yapılırsa harcama yansıtılmaz. E-ekstre kampanyasından aynı kart için sadece 1 kere ödül kazanabilirsiniz. Kampanyadan, ödemesini düzenli yapan kart sahipleri yararlanabilir. Garanti Bankası ve iştiraklerinin personeli kampanyadan yararlanamaz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bankalardan Ne Kadar Kredi Alabilirim ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ