Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Ülkemizde birçok kişi farklı türlerde kredi kullanmaktadır. Kredi almak artık mesaj yoluyla bile mümkün olmaktadır. Eski usuller gibi uzun ve kefil isteyen kredi talepleri artık kalmadı.Bu kredi kullanılan bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası. Garanti Bankası sürekli olarak büyüyen sermayesi, artan müşteri portföyü ve bankacılık sektörüne getirmiş olduğu yenilikler ile müşterilerinin sürekli olarak memnuniyetini kazanmaktadır. Bu memnuniyeti sağlama adına birçok yenilik yapan banka, verdiği kredilerin ödeme planları ve detayları hakkındaki bilgileri internet üzerinden müşterileriyle paylaşmaktadır.

Bu şubesiz bankacılık denilen usulün en önemli avantajlarından birisi de ; hem vaktinizi hem de elinizdeki parayı almıyor olmasıdır. Maddi ve manevi olarak kaybı engelleyen bu yenilikler kendini Garanti Bankası’nda da göstermektedir.

Kredi hesaplama işlemi sizin bankaya gitmeden önce çekmek istediğiniz tutara göre aylık ödeme miktarını belirlemektedir. Yani aldığınız kredi miktarı farklı ise aylık ödeyeceğiz miktar da değişmektedir. Bu miktarları belirlemek adına izleyeceğiz yolları sizler için sıralamak istiyoruz.

Garanti bankasından alınan kredilerin ödeme planı nasıl hesaplanır?

 Garanti bankası müşterilerine kredileri hakkında bilgi vermek için internet sitesinde bir bölüm açmıştır. İşte bu bölüme girerek kredinizi hesaplamanız mümkün olacaktır. İşte bu bilgilere ulaşmak için izleyeceğiniz yollar :

  1. Önce internet sayfanızı açın.
  2. Ardından http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/hesap_makinesi.page#calcContent=UID24bee8f adresini girin. ( Bu adrese Garanti Bankası’nın ana sayfasına girerek de ulaşabilirsiniz.)
  3. Bu adreste sizden istenen 2 bilgi olacaktır.
  4. İlk olarak Kredi tutarınızı istenen noktaya yazınız.
  5. Ardından alt kısımda ödeme vadenizi istenen noktaya yazınız.
  6. Bu 2 bilgiyi girdikten sonra Ödeme Planı butonuna basınız.
  7. Bu işlemleri eksiksiz olarak yaptığınızda kredinizle bilgi bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ