Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Garanti bankasının bir çok müşteri tipi için ayrı ayrı geliştirdiği kredi kartları etkin bonus özellikleri , geniş üye iş yeri ağının mevcut olması , bedava alışveriş imkanı ve özel tasarımlı kullanımlar sayesinde banka müşterileri tarafından sıkça tercih edilmektedir.Sadece bonus kart ailesinde bile tercihinize uygun bir çok kart tipi yer almaktadır.Bu kartların başvuru kanallarıda kart tipine göre farklılık göstermektedir.

 

 

 

 

Linklerinde başvuru kabul etmektedir.

 

Mil kazanıp uçak bileti alımlarında mil harcayabileceğiniz Miles and Smiles kart içinse https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/miles_and_smiles_kredi_karti_basvuru_form.page#calcContent=UID40b2249 linkinden başvuru yapılabilmektedir.

Migros ve Migros ortağı marketlerden alışverişlerinizi yaparken avantaj sunan ve Money kazandıran Money Carda ise Migros ve Migros ortağı iş yerlerinden başvuru yapılabilmektedir.Bunun yanı sıra https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/money_bonus_basvuru_form.page#calcContent=UID23d758d linki üzerinden Money kart başvuruları iletilebilir.

 

Garanti bankasının bonus Amerikan Express dışında dünyanın en prestijli kartlarından biri olan Amerikan Express kartı da bulunmaktadır.Bu karta ise https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/american_express_basvuru_form.page#calcContent=UID10d9cae linkinden başvurulabilir.

Web üzerinden yapılan başvuruların yanı sıra tüm kartlara bireysel internet şubesi üzerinden , 444 0 333 numaralı çağrı merkezi destek hattından başvurulabilmektedir.Garanti bankası müşterisi iseniz https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/ssl/parola_al.page#calcContent=UID3b8cf54 linkinden internet şubesi giriş bilgilerinizi edinebilir ve bireysel internet şubesinde ki daha kısa olan başvuru formunu doldurarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra kart sürecinizin ne şekilde ilerlediği , onay alıp almadığı , onay aldıysa ne zaman teslim edileceği gibi bilgileri ise hem telefon bankacılığı menüsü üzerinden öğrenebilir hem de garanti bankasının takip için oluşturduğu başvuru takip modülü üzerinde takip sağlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurularının durumunu görüntülemek için garanti bankasının oluşturduğu online modülün linki ise https://www.garanti.com.tr/ssl/basvuru_takibi/kredi_karti#calcContent=UID2c77543 olarak kayıtlı olup form numarası , Tc kimlik numarası , telefon numarası gibi bilgilerle kolayca sorgulama sağlanabilir.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ