Garanti Bankası Money Borç ve Limit Sorgulama

Garanti Bankası tarafından müşterilerine sunulan Money kredi kartı ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Yaptığınız harcamaları takip etmek ve aylık ekstre bilgilerinizi öğrenmek için Money borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Money limit sorgulama işlemi ile kredi kartınızın ne kadar limite sahip olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Money borç sorgulama

Money borç sorgulama işlemini gerçekleştirerek güncel borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden giriş yaparak Money kartınızı seçip güncel ekstre borcunuzu öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden ayrıca geçmiş kredi kartı ekstrelerinizi de inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası telefon bankacılığı üzerinden de Money borç sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. 444 0 333 olan telefon bankacılığı üzerinden kredi kartınızın güncel borç bilgilerini dinleyebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlanıp borçlarınız hakkında detaylı bilgi alma imkanınızda bulunmaktadır.

Borç sorgulama işlemlerinizi ayrıca Garanti Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden de gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerden kredi kartınız ile giriş yaptıktan sonra borç sorgulama bölümünden güncel borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Şubelerde ise yetkili personel ile iletişime geçerek güncel borcunuzu öğrenebilir ve ayrıca geçmiş borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Money limit sorgulama

Money limit sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken internet bankacılığı üzerinden kredi kartınızı seçmek ve limit bilgilerini sorgulamaktır. Burada güncel limitinizi öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden de limit sorgulama işlemi yapılmaktadır. Money limit sorgulama işlemi için telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanmadan hızlı bir şekilde sorgulama işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Borç sorgulama da olduğu gibi bankanın şubeleri ve ATM’lerinden de limitinizi öğrenebilirsiniz. ATM’lerde giriş yapıp hızlı bir şekilde limit bilgilerini sorgulayarak güncel olarak ne kadar limitinizin olduğunu öğrenmeniz mümkün. Bu bilgilere göre de alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve planlayabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Akbank Neo Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde akbank neo borç sorgulama ve akbank neo limit sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ