Halkbanka’sı Kredi Hesaplama

HalkBankası devlet tarafından kurulmuş bir bankadır. Bankanın kurulduğu ve hizmet vermeye başladığı yıl 1933 yılı olarak bilinir. Bankanın kurulma amacı aslen insanlara devlet eliyle kredi vermektir. Halk Bank kurulduğu ilk günden itibaren küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayicilere kolay ve ucuz olarak çeşitli türlerde krediler vermektedir. HalkBank 1933 yılından itibaren büyüyerek ve gelişerek ilerlemiş bir bankadır. Her geçen yıl deneyimlerine ve kazanımlarına birçok yenilik eklemektedir. Ekledikleri yeniliklerin arasında en göze çarpanlardan birisi de şüphesiz müşterilerine sunduğu kredi olanaklarıdır. Halk Bank kurulduğu yıldan beri imajını hiçbir şekilde bozmayarak ucuz ve kolay kredi vermeye devam etmektedir. Halkbankası kredi hesaplama sekmesine tıklayarak sizde kendinize göre ucuz ve kolay kredi bulabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kampanyaları

Halkbank müşterilerine çeşitli konu başlıkları altında kredi kampanyaları sunmaktadır. HalkBank resmi internet sayfasından bu kampanyaları görebilirsiniz. HalkBank kredi kampanyaları arasında hızlı kredi, vefa kredisi, hesaplı evim konut kredisi, bordro 24 ihtiyaç kredisi, kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi, özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi, dost kredi, emekli mini kredi ve mutlu emekli ihtiyaç kredisi gibi krediler bulunmaktadır. Tüm kredi türlerinde hangi miktarlara kadar kredi alabileceğiniz, aylık faiz oranları, tahsis ücreti, taksit tutarı ve yıllık toplam maliyet oranı ayrıntılı bir tablo halinde gösterilmektedir.

HalkBank Kredi Başvuru ve Kullanım Koşulları Nelerdir

Hızlı Kredi için başvuru yapma koşulları arasında sunulan miktar en az 1.000 TL ve en fazla 25.000 TL olarak belirtilmiştir. Vefa kredisi kendi içerisinde iki farklı türe ayrılmaktadır. Bunlar vefa ihtiyaç kredisi ve vefa konut kredisidir. Vefa kredisinin temel amacı şehitler ve gaziler için uygun koşullarda kredi vermektir. Bu kredi türü şehit ve gazileri ve onların yakınlarını kapsamaktadır. Dost kredisi de yine aynı şekilde dost konut kredisi ve dost ihtiyaç kredisi olarak ikiye ayrılmaktadır. Kredi en fazla 100.000 TL olarak verilir. Emekli Mini Kredi ise düşük miktarda verilen kredidir. Kredi miktarı 5.000 TL şeklindedir.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Notu Sorgulama başlıklı makalemizde Akbank, Akbank kredi notu ve Akbank Kredi Notu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ