HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Şubesiz bankacılık adı altında son yıllarda internet bankacılığının yanı sıra bankaların müşteri hizmetleri numaraları da sıkça kullanılmaktadır.Özellikle internet bankacılığında temsilcilerden destek alınmaması ve bazı işlemlerde daha detaylı bilgi isteği içinde olmak müşteri hizmetlerinden destek alan banka müşterilerinin sayısında artışa neden olmuştur.Temsilci ile doğrudan görüşmek bir nevi banka şubesine gitmek gibi olduğu için temsilcilerle doğrudan görüşerek sorunlarını daha iyi dile getirdiğini düşünen banka müşterileri internet işlemleri yapmak yerine müşteri hizmetlerinden destek almaktadır.

Nakit para çekimi dışında banka şubelerinden yapılabilen  her işlemin yapılabildiği ve 7/24 destek alınabilen müşteri hizmetleri hattı arayan müşterilere hızlı hizmet sunarak şubede görülen sıra bekleme durumlarını da ortadan kaldırmaktadır.Öyle ki sadece havale yada EFT işlemi için bile özellikle yoğun banka şubelerinde 30 dk civarında beklemek yerine müşteri hizmetlerinden 5 dk içinde işlemi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Üstelik bazı bankacılık işlemlerinde şubelerden daha çok ücret alınırken telefon bankacılığı menüleri ücretsiz yada ufak ücretler karşılığında aynı hizmeti vermektedir.

Banka müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilen HCBS bankası da telefon bankacılığı 7/24 kesintisiz hizmet vererek tercih eden müşterilerini minimumda bekleterek gerekli desteği sunuyor. 0 850 211 0 111 numaralı HCBS bankası müşteri hizmetlerinin sabit hatlardan aranma ücreti hangi şehirden aranılırsa arabılsın şehir içi görüşme ücreti ile fiyatlandırılmaktadır.Cep telefonu üzerinden arama yapıldığında ise tarifenizin sunduğu 850 numaralı hatların aranma ücreti göre fiyatlandırılır.

HCBS bankasının müşteri hizmetleri çağrı merkezi cep telefonunuzdan aradığınızda tanıma sistemi dahilinde bilgilerinize ulaşıp kişisel kullanımlarınıza özel yönlendirmeler sık kullanılan menülerin sesli yanıt sisteminde daha önce numaralandırılması , ödeme durumunuzda bir gecikme varsa menülere bağlanmadan bilgilendirme gibi bir çok avantaj sunmaktadır.Her hangi bir çalınma durumunda ise hızlı kayıp çalıntı hat birimde 1 dakika içinde kartınızı kapattırarak kullanımını engellemeniz mümkün.

Banka müşterileri zaman zaman özellikle yüksek hacimli işlemlerde telefondan yapacakları görüşmelerin güvenliği konusunda tereddütte düşseler bile HCBS bankasının müşteri hizmetleri çaprı merkezi hattı oldukça güvenlikli bir sisteme bağlı çalışmaktadır.Cep telefonu numaranızdan arasanız dahi telefon bankacılığı şifresini girerek işlem yapabilirsiniz.Temsilci ile görüşmeniz sırasında ise size herhangi bir kişisel bilgi vermek için anne kızlık soyadı , TC kimlik numarasının birkaç hanesi , ekstre adresiniz  yada ev adresiniz sadece sizin bilebileceğiniz bilgiler istenilmektedir.Bu bilgilerin talebi tamamen müşterilerin güvenliği için olmakla beraber zaten temsilciler bu bilgileri görebildikleri için müşterilerden bilgi talep etmektedirler.Bu nedenle yüksek güvenlikli olarak HCBS telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

HCBS BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI : 0 850 211 0 111

Bir önceki yazımız olan Kanuni Takip ve İdari Takip Nedir? başlıklı makalemizde İdari Takip Nedir ve Kanuni Takip nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. bedii hüseyinbaşoğlu dedi ki:

    sayın müşteri hizmetleri yetkilisi , bundan üç , beş sene öncesine kadar kredi kartlarımın extraları mailime gelirken üç , beş senedir telefonuma geliyor. eskişehir , edremit ,balıkesir ….banka şubelerinize gidip mailimi güncellettirmeme rağmen hala extralarım telefonuma geliyor … LÜTFEN EXTRALARIM BU MAİL ADRESİME ((((( bediihuseyinbasoglu@hotmail.com )))))) GÖNDERMENİZİ RİCA EDİYORUM . SAYGILARIMLA

  2. Neriman Özer işlem yaptığım hesap Bahadır Özer dedi ki:

    Sayın müşteri hizmetleri yetkilisi İzmir Altındağ ındaki bankamatiğiniz sürekli bozuk bugün yatırdığım para yaptığım işlem yarıda kalıp dondu yatırdığım paranın işleme geçtiğini bile bilemiyorum şayet geçmediyse gerekli mercihlere şikayette bulunacağım lütfen ilgileniniz

  3. Neriman Özer işlem yaptığım hesap Bahadır Özer dedi ki:

    Ben her ay ödeme yaparken sıkıntı yaşıyorum artık bundan sonra bankanızın müşterisi olmak istemiyorum İzmir altındağ da şubeniz olmadığı için bankamatik kullanmak zorundayım fakat sinir hastası oldum.herkez bu konuda şikayetçi

BİR YORUM YAZ