ING Bank Altın Hediyeli Emekli Kredisi

Türkiye’de artık pek çok emekli kişi, maaşlarını istediği bankalara taşıyarak hiçbir problem yaşamayacak şekilde gerçekleştirebiliyor. Ancak bu durum finansal kaynak desteği olarak her bir finansal kuruluştan farklı farklı ses getirirken, bankalar arasında meydana gelen rekabeti de ortaya çıkarmıştır. Bu rekabetten faydalanmakta olan hizmetlerden birisi de altın hediyeli emekli kredisi olduğunu söylemek mümkün. Bu yazımızda Ing Bank altın hediyeli emekli kredisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Gerçekleşiyor?

ING Bank’ın başlatmış oluğu en güncel kampanyalardan biri de emekli maaşını Ing Bank’a transfer eden SGK emeklilerine çeyrek altın hediye ediliyor olması. Yeni ve de eski maaş müşterilerinin aktif olarak katılım sağlayabildiği kampanyada hediye edilen altınların sayısı, ihtiyaç kredisinin de kullanılıyor olması durumunda üç taneye kadar artabiliyor. Diğer bankalardan almakta olduğu emekli maaşını ING Bank’tan almak amacı ile başvuruda bulunan ve dört sene süresince banka değişikliği yapmayacağını beyan eden emekli kişiler anında bir tane çeyrek altına sahibi oluyor. Eğer bununla birlikte on bin TL ihtiyaç kredisi alan emeklilere iki tane daha çeyrek altın hediye ediliyor. Krediler 36 ay vadeli olarak da değerlendirilebiliyor.

Eski Müşteriler Bu Durumdan Faydalanamıyor Mu?

Emekli maaşını hali hazırda ING Bank’tan almakta olan emeklilerin kafalarında bu fırsattan yararlanıp yararlanılamayacakları hakkında bir soru işareti oluşabilir. Buna bağlı olarak eski müşterilerin üzülmesine hiç gerek yok. ING Bank’ın eski maaş müşterileri de dört sene boyunca ING Bank’ta kalma taahhütleri ve kredi kullanmaları halinde altın kazanmayı hak ediyorlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen emeklilerin destek hesap oluşturmaları gerekiyor. Destek Hesabı, para yokken bile nakit kullanma fırsatı tanıyan bir kredili mevduat hesabıdır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için, en yakın şubeye başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Nedir Nasıl Alınır Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde kredi, Ticari kredi ve Ticari kredi kullanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ