ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

%1,24’ten başlayan faiz oranlar ile faydalanabileceğiniz ingbank kredileri için en kolay ve en kısa başvuru yöntemi https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresi üzerinden yapacağınız web başvuru yöntemidir.TC kimlik numarası cep telefonu ve doğum tarihi bilgilerini girerek başlayacağınız kredi başvurusunun ilerleyen adımlarında kredi türü , miktarı vade seçenekleri , gelir durumunuz ve adres bilgilerinizi girerek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İNG Bankın avantajlı kredilerine başvuruda bulunabileceğiniz bir diğer kanal ise ING bank müşterisi olmasanız dahi ATM’lerdir.ATM üzerinde kartlı giriş yapmasanız dahi Giriş tuşuna basarak istediğiniz gün ve saat diliminde başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.ATM üzerinden Giriş tuşuna bastıktan sonra Kart işlem menüsü üzerinden başvuru butonuna tıklayarak TC kimlik numaranızı cep telefonunuzu ve aylık gelir bilgilerinizi girerek kredi başvuru işleminizi sağlayabilirsiniz.Başvuru sonucunuz sisteme girdiğiniz cep telefonunuza SMS ile birkaç dakika içinde bildirilmektedir.

İNG bankın telefon  bankacılığından da kredi başvurunuzu iletebilirsiniz. Ancak telefon bankacılığından yapılacak kredi başvuru türü sadece ihtiyaç kredisi ile sınırlı olduğundan ötürü diğer kredi türlerine başvuru yapmak için web üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Telefon bankacılığına 0850 222 0 600 numaralı telefon üzerinden ulaşılabilmektedir.

Kredi başvurusu ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi ING bankın mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. Akıllı telefonlar için geliştirilen IOS , Android ve Windows işletim sistemli telefonların tamamı için kullanım özelliği bulunan mobil uygulama üzerinden kredi başvurunuzu yapmak için sadece birkaç tıklama yapmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 3280 denizbank sms kredi, Denizbank KREDİM ve denizbank twitter kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ