ING Bank Kredi Hesaplama

ING Bankası, ülkemizde son yıllarda adını duyurmuş olsa da, otuz yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Hollanda merkezli bankanın ülkemizdeki kolu olan banka, özellikle son dönemde yapmakta olduğu atılımlar ile öne çıkmaktadır. Bank of Boston adıyla kurulan ve daha önce ülkemizde Oyakbank ile iş birliği yapan firma, daha sonra Oyakbank’ı satın alarak Türkiye pazarına fiilen girişini gerçekleştirmiş oldu. Ülkemizdeki yatırımlarını artırma ve piyasada kalıcı olma amacındaki firma, ne kadar kararlı olduğunu da merkezden ülkemize getirdikleri 206 milyon dolarlık ek kaynak ile göstermiş vaziyette.

ING Bank özellikle yüksek kazanç oranlarına mevduat hesapları ve uygun faizleri ile Türk müşterilerin ilgisini toplamayı başarmış vaziyettedir. Siz de eğer bu bankadan kredi kullanmak istiyorsanız ING Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi’ni, bankanın ATM’lerini ya da www.ingbank.com.tr üzerinden hizmet veren internet şubesini gönül rahatlığıyla kullanabilir, dilerseniz de klasik yöntemle banka şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank internet sitesi üzerinden çekmek istediğiniz kredi hakkında ön başvurunuzu yaptıktan ve taksitleri inceledikten sonra banka şubesine gelerek, şubede size hizmet vermek üzere bekleyen müşteri hizmetleri temsilcisi ile asli kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada kredi taksitleriniz, varsa kredi masraflarınız ve aylık ödeme miktarlarınız belirlenir. Burada yapacağınız görüşmede mali sicilinize göre sitedekinden daha farklı kredi oranlarına ve şartlarına ulaşabilirsiniz; örneğin kredi notunuz yüksekse daha yüksek meblağlarda ya da daha düşük faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz.

ING Bank kredileri kullanması en kolay ve hızlı krediler arasında yer alır. Başvurularınız en geç üç gün içerisinde değerlendirilirken ihtiyaç kredisi gibi daha çabuk kredilerde bir gün içerisinde bütün işlemler tamamlanarak krediniz kullandırılmaktadır.

İng Bank Kredi Sayfası İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Hesaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ