ING Bank Paran Burada Değerli Kampanyası

2007 yılında bankacılık sektörüne giriş yapan ING bank artan müşteri portföyü ve büyüyen sermayesi ile ülkemizde tercih edilen banklara arasında yer almaktadır. Mevduat ve tasarruf konusunda uluslararası ölçekte birikime sahip olan banka özellikle tasarruf alanında ilk akla gelen banklara arasında yer almayı başarmıştır. ING turuncu hesap ve ING günlük gibi farklı ürünleri ile müşterileri arasındaki özel bağı kuvvetlendirmektedir. ING bank paran burada değerli kampanyası ile yeni bir imajla müşterilerinin karşısına çıkan banka mevduattan, kredilere, bütün bankacılık hizmetlerinde müşteriden yana çözümler üreten bir banka imajı vermektedir. Müşterilerine verimlilik sağlamak adına ihtiyaçlarına yönelir olarak teklifler sunan banka bir ok kampanya ile müşterilerine olanaklar sağlamaktadır.

Kampanya Amacı ve Slogan

Sürekli bir yenilik ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan banka ilk olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek amaçlı olarak reklam iletişimi kurmaktadır. Çıkarmış olduğu slogan ile müşterilerin daha tasarruflu olabilmeleri adına yeni olanaklar sağlamaktadır. Yaptığı slogan ile iddiasını gösteren banka başka bankaya gerek yok sadece biz varız diyebilecek kadar iddialıdır. Sloganın amacı ilk olarak akıllarda kalması ve tasarruf bankası olabilmektir. Mevduat anlamında en yüksek kazançları sağlamak adına gerekli imkanları kullanmaktadır. Bu slogan ile her müşteriye aynı faiz oranında kredi değil de sağdık olan müşterilerine daha avantajlı kredi imkânı vermektedir. Bankacılık işlemlerinde sağdık olan müşterilerine tasarruf imkânı ve düşük faiz oranlarında kredi kullandırmaktadır. ING bank logosunda aslandan esinlenerek Türkiye için özel olarak yaratılmıştır. Daha akılda kalıcı olması için yapılan bir uygulamadır. İnsanlara bankanın sunduğu hizmetleri hatırlatmak adına akılda kalıcı bir yöntem.

ING Bank Avantajları

Avantajlı banka sloganı ile yola çıkan ING bank müşterilerine özel günlük bankacılık işlerini ücretsiz olarak Gerçekleştirebileceği, faturalarının ödemeleri üzerinden bonus kazandıran bir bankadır. Müşterilerinden EFT/ Havale ücreti almıyor. Herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti yok. ING bonus kart çıkarmanız halinde yıllık kart aidatı ödemek zorunda değilsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalardan belirli bir tutar ve üstüne bonus kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Halkbanka’sı Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde Halkbank, Halkbanka’sı Kredi Hesaplama ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ