ING Bonus Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Alışverişlerinizi kartınızı kullandıkça bedavaya getirebileceğini puan kazanımı imkanı sunan , kazanılan  puanları özellikle üye iş yerlerinde daha avantajlı olarak kullanabileceğiniz ING bankasının Bonus kartı özellikle sıklıkla kredi kartı ile alışveriş yapan kart müşterilerini cezbediyor.

ING Bonus’un ek özelliklerde ki kartları ise her müşterinin bonus kazanımı miktarına göre müşterilere sunuluyor.

12 aylık bonus puan kazanımı 75 bonusun üzerinde ise yararlanılan ING Bonus Plus Kart

12 aylık bonus kazanımı 150 bonus ve üzerinde ise yararlanılan ING Bonus Premium Kart

Ve yüksek limite sahip olabilecek gelire sahip müşterilere sunulan ING Bonus Platinum Kart

ING bankasının Bonus kart kapsamında sunduğu ek  özelliklere sahip kartlardandır.

Tüm bu kartlar için +destek isimli özel asistan hizmetin faydalanılması mümkün.Bu özellikle herhangi bir sorununuz karşısında +destek hattı üzerinden gerekli asistan yardımını talep edebilirsiniz.

Eğer ING Bonus Platinum Kart sahibi olan üst segment bir banka müşterisi iseniz bankanın bu kart kapsamında sunduğu özelliklerde daha geniş bir skalada değerlendiriliyor.Platinum Bonus Kart Avrupa, Amerika ve Türkiye ‘de bulunan seçkin mağaza , gözde eğlence mekanları ve otellerde %40’lara varan indirim avantajı ile kullanılıyor.Ayrıca sanat spor gibi hobiler için gene indirim imkanlarında faydalanılması mümkün. Platinum kart sahibi iseniz aracınız için heck up, antifriz değişimi, rot-balans, klima bakım, lastiklere nitrojen gaz dolumu hizmetlerini ücretsiz olarak kullanabilir ve diğer araç bakım hizmetlerinden de gene indirimler kazanabilirsiniz. Üstelik platinum kart sahiplerinin 50.000 TL’lik mevduatlarının olması halinde kart ücreti ve EFT havale masraflarından muafiyetleri bulunmaktadır.

ING bankın dönemsel oluşturduğu çok sayıda ki kampanyalarda gene ING Bonus kart müşterilerine sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

 

ING bonusun bu ayrıcalıklı dünyasına girmek için bir çok başvuru kanalı bulunuyor.Eğer INg bank müşterisi iseniz internet bankacılığı girişinizi yaptıktan sonra kartlarım menüsünde hızlı başvuru yapmanız mümkün. Ayrıca https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/kredi-karti-basvuru-formu?basvuru=bonus adresinden  ING bank müşterisi olmasanız dahi başvurunuzu birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

ING kart başvurunuzu yaptıktan sonra kartınızın onaylanıp onaylanmadığı bilgisini ING bank müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.Bir diğer sorgulama yöntemi ise ING bank internet bankacılığı menüsüne giriş bilgileriniz varsa kartlar menüsünden bir kart tanımlanıp tanımlanmadığına bakmaktır.Eğer bu menüde bir kart bilgisi görürseniz başvuru sonucunuzun onaylanıp kartınızın gönderilmek üzere hazırlandığını söylebiliriz.Gönderim detayları için gene ING bank müşteri hzimetlerini arayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hibe Kredi Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde 30 bin TL’e kadar geri ödemesiz kosgeb, geri ödemesiz hibe kredisi ve gibe kredi detaylı bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ