İş Bankası Başvuru Takip

Köklü geçmişi, finans sektöründeki yenilikçi tavrı ve müşteri memnuniyeti üzere yükselttiği değerleri ile iş bankası, finansal destek araçları arasında yer alan ihtiyaç, taşıt ve benzeri türdeki kredileri müşterilerinin hizmetine sunmakta.

Kredi kullanımı global hale gelen dünya koşullarında en hızlı ve yüksek meblağda parasal akış sağlayan kaynaklardandır. Çeşitli isimlerde ve gereksinimlere göre kullandırılabilecek kredi ürünleri arasından ihtiyaca uygun olan tercih edilip uygun miktar ve vade seçenekleri ile de gerekli düzenlemeler yapılabilir. İş bankası ihtiyaç, taşıt, ve benzeri isimler altında kredi kullanımı sağlayan, ihtiyaç kredisine yönelik te finans sektörü içinde 50.000 liraya kadar en yüksek kredi ve vade seçenekleri sağlayan bir banka. İhtiyaç kredisi her türden ihtiyacınıza yönelik olarak kullanılan bir kredi türüdür.

 

             İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaklar ilk olarak ;

  1. Bir iş bankası şubesine gitmeli ve kredi kullanımı ile ilgili bilgileri aldıktan sonra da başvurularını gerçekleştirmeliler.
  2. Bankaya gidecek vaktiniz yoksa iş bankasının telefon bankacılığı ve resmi internet sitesi size yardımcı olacaktır.0850 724 0 724 numaralı telefondan kredi kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden de iş bankasının bireysel/krediler/ihtiyaç kredileri adımlarını ekrandan sırasıyla seçerek kredi kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz. İlgili Link

       Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 1 ila 3 gün içinde size geri dönüş yapılıp sonuç bildirilecektir. Ancak bu süre içinde geri dönüş sağlanmazsa, ilgili şubeye gidip bireysel müşteri hizmetleri görevlisinden tc.kimlik numarasıyla başvuru takip durumunuzu öğrenebilir ,telefon bankacılığını kullanarak yada resmi internet sitesi üzerindeki sorgu ekranında gerekli bilgi girişlerini yaparak ta  başvurunuz ile ilgili sonuca erişebilirsiniz. Başvurunuz gerçekleştikten sonra banka hesabınıza gerekli yansıtmaları yapıp nakit ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer başvurunuz reddedildiyse kredi notunuzla ilgili bir düşüklük sözkonusu olup bununla ilgili olarak kredi notunu yükseltme yolunu tercih etmelisiniz. Esasında kredi başvurusu yapılmadan kredi notunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek ve mevcut durum üzerinden de hareket planı hazırlamak en doğrusu olacaktır.Findeks sorgulama merkezinden kredi notunuzu öğrenerek yükseltme yoluna gidebilirsiniz.

Uzun yıllar birçok yeniliğin öncüsü olup hizmetteki kalitesiyle memnuniyet veren iş bankası, nakit ihtiyacı olan müşterisine; sunduğu düşük faiz, yüksek kredi, uzun vade imkanlı kredi seçenekleri ile finansal sektördeki farkını ortaya koymaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizde yapı kredi kartım ne oldu ve yapıkredi kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ