İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Cumhuriyet döneminin ilk milli bankası olan İş Bankası 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün yönlendirmesi ile kurulmuştur.Aynı zamanda Avrupa ve Kıbrıs’ta da açılan ilk Türk bankası olma özelliğini de taşımaktadır. Türkiye’nin ilk internet şubesini 1997 yılında hizmete sokmuşlardır. WAP ile bankacılık işlemlerini, Parmak Damar Tanıma Teknolojisi’ni, QR kod kullanılan ödeme türü olan Parakod’u Türkiye’de ilk defa kullanan İş Bankası adeta bankacılık alanında Türkiye’nin ilklerini oluşturmuşlardır.

Ayrıca İş Bankası’nın kültür yayınları ve bir de müzesi bulunmaktadır. İş Bankası artık 0850 724 0 724 numarasıyla hizmet vermektedir.İş Bankasının bu numarasını kullanarak Kayıp veya çalıntı kartınız için bildirimde bulunabilir, kart numarası ve şifresiyle giriş yapabilir, banka hesap numaranız ve şifrenizle giriş yapabilir, eğer bilmiyorsanız yada unuttuysanız kredi kartınız veya banka hesap kartınızın şifresini öğrenmek için başvurabilir, müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri operatörün yönlendirmesi aracılığıyla çok basit bir biçimde telefonunuzun üzerindeki bir takım tuşlara basarak yapabilirsiniz.

Operatörün yönlendirmesi aracılığında tuşlayacağınız bu numaralar sizi danışmak istediğiniz banka birimine kolay ve hızlı bir biçimde ulaştırıp, bankanın konuşmayı istediğiniz o birimine ait bir personl ile görüşmenizi sağlayacaktır. Bu görüşmelerin tamamı herhangi bir sorun çıkmaması amacıyla kayıt altına alınmaktadır. Ve bu işlemleri kendi telefonunuzdan yapmak zorunda da değilsiniz.

En yakınınızdaki İş Bankası’na ait müşterilere ayrılmış telefonu ücretsiz kullanabilir, dilediğiniz bankacılık işlemlerini bu telefonlardan yapabilirsiniz. Ve Eğer İş Bankası’nın kredi kartını veya bankamatik kartını kullanıyorsanız yapacağınız işlemleri kısa yoldan halletmek için ayrıca İşCep uygulamasını da Müşteri Hizmetleri

Telefon Çağrı Merkezi’ne alternatif olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İş Bankası her alanda yapacağınız bankacılık işlemleri için müşterilerine kolaylık sağlama yolunda büyük adımlar atmış, ve görünen o ki bu yolda büyük adımlar atmaya da devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizde İş bankası, iş bankası maximum kart ve İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Michael mustafa keskin dedi ki:

    Slm ben londrada yaşıyorum ve bugün fark etim ki kartım kaybetmişim onun iptal etmek istiyirum

BİR YORUM YAZ