Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar 2017

Kredi çekmek genel anlamda zahmetli ve masraflı bir iş olmaktadır. Ancak kefilsiz belgesiz masrafsız kredi veren bankalar 2017 olarak baktığımızda oldukça kolay bir şekilde kredi sahibi olabileceğiniz bankalar mevcuttur. Bazı kişilerin sabit bir işi olduğu halde sabit bir gelire sahip değillerdir. İnsanlar bu sebeple bankaların kredi için talep ettikleri gelir belgesini bankalara verememektedirler. Bu şekilde olan meslek gruplarına; çiftçi, esnaf, hayvancılık, arıcılık, seracılık gibi meslek dalları örnek verilebilir. Tam da bu noktada devreye gelir belgesiz kredi sağlayan bankalar girmektedir. Bu bankalardan bazıları; Ziraat Bankası, Akbank, Şekerbank, Finansbank ve İş Bankası’dır. Gelir belgenizin bulunmaması durumunda, eğer bir sabit gelire sahipseniz ve bunu farklı yollarla ispatlama imkânınız var ise ya da üstünüze bir gayrimenkul kaydı mevcutsa, bunun yanında yüksek bir kredi notunuz var ise bankalar size gelir belgesiz kredi alma imkânı sunmaktadır.

Akbank

Akbank’tan gelir belgesi olmadan kredi çekmek için, kendinize en yakın olan bir Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca Akbank ATM cihazından diğer banka kartları ile veya internet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapma imkânına sahipsiniz. SMS yolu ile başvuru yapmak istediğinizde yapmanız gerekenler; 15.000 TL kredi talebi için, kredi yazarak bir boşluk bırakın. T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e göndermeniz gerekmektedir. Gerekli tüm incelemeler bittikten sonra gereken bilgiler telefonunuza SMS olarak ulaşacaktır.

İş Bankası

Gelir belgesiz kredinizi İş Bankası üzerinden çekmek istiyorsanız, İş Banksının herhangi bir şubesine gidebilir ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNG Bank

İng Bank ile kredi çekimi yapmak istiyorsanız, İng Bank şubesini ziyaret ederek ya da 7/24 telefon bankacılığı aracılığı ile gereken bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekebilmek İçin Gereken Evraklar

Kredi başvurusunda bulunduğunuz her banka, sizden çeşitli evraklar istemektedir. Gelir belgesiz kredi için gerekli evraklar şunlardır;

  • Kimlik
  • Üzerinize kayıtlı bulunan bir fatura
  • Çiftçi iseniz çiftçi olduğunuza dair çiftçilik belgesi
  • Esnaf iseniz vergi levhası gibi belgeler istenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizde En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar, kredi çekmek ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ