Kuveyt Türk Kredi Başvurusu

Sale Plus, Kuveyt Türk’ün yeni nesil kredi kartıdır. Sale Plus; Platin, Gold ve Klasik olmak üzere üç sınıfta verilmektedir. Bildiğiniz diğer kredi kartlarının aksine; anlaşmalı üye iş yerlerinde, doğrudan faydalanabileceğiniz indirim fırsatları ile tasarruf etmenizi sağlar. Taksit ve Altın Puan özellikleriyle de alışverişlerinizdeki yükü hafifletir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Sale Plus’ın karz özelliğini kullanabilirsiniz. Sale Plus ile cep telefonu alımı, akaryakıt, market ve gıda, kuyumcu harcamaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri hariç tüm harcamalarınızı rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. Sale Plus kartınızdan kart ücreti alınmamaktadır. Sale Plus hesap özetleri için asgari ödeme oranı %100’dür. Yani; müşterinin, hesap özeti borcunun tamamını ödemesi gerekmektedir. Hesap özetinin, ödenmeyen kısmı için uygulanan gecikme cezası oranı %2.52’dir.

Karz Nedir ?

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Sale Plus ile karz çekilebilirsiniz. Kart limitinin %10’u dahilinde ve maksimum 500 TL olacak şekilde işlem gerçekleştirilebilir. Karz çekiminden 1,25 TL işlem ücreti ve enflasyon farkı alınmaktadır. Çekilen karzın ilk ekstrede ödenmesi gerekmektedir. Aylık enflasyon farkı Ürün ve Hizmet Ücretlerimiz kısmında yayınlanmaktadır.

Kart başvurularınız için T.C kimlik numaranız, ikamet belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile birlikte Kuveyt Türk şubelerine başvurmanız yeterlidir.

Başvuru sonucunuzu öğrenmek için ise Kuveyt Türk şubelerine gidip bireysel bankacılık bölümünden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan World Albaraka Türk Kredi Kartı Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Albaraka Türk ve Albaraka Türk World Kart borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ