Maximiles Borç ve Limit Sorgulama

Uçuşlarınızı daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek için İş Bankası tarafından müşterilerine sunulan Maximiles kredi kartı için borç ve limit sorgulama işlemlerini çeşitli yollarla gerçekleştirebilirsiniz. Maximiles borç sorgulama işlemini gerçekleştirdiğinizde kredi kartınızın son dönem ve önceki dönem borçlarını öğrenebilirsiniz. Maximiles limit sorgulama işlemi ile de güncel olarak kredi kartınızın ne kadar limite sahip olduğunu öğrenme imkanınız bulunmaktadır.

Maximiles borç sorgulama

Maximiles borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığına bağlandığınızda hızlı bir şekilde bilgi almak için müşteri temsilcisine bağlanmadan borç bilgilerinizi dinleyebilirsiniz. Eğer borçlarınız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İş Bankası telefon bankacılığı numarası 0850 724 0 724.

Ayrıca internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Maximiles borç sorgulama işlemi için internet bankacılığına girdiğinizde hızlı bir şekilde güncel borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden ayrıca dönem içerisindeki harcamalarınızı ve geçmiş ekstrelerinizi de inceleme imkanınız bulunmaktadır.

Maximiles kredi kartı borç sorgulama işlemini ayrıca bankanın şubelerinden ve ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde yetkili personel sizlere gerekli bilgileri verecektir. ATM’lerde ise kredi kartınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Borç sorgulama ekranından istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Maximiles limit sorgulama

Maximiles limit sorgulama işlemini yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız sorgulama ile güncel limitinizi hemen öğrenebilir ve harcamalarınızı limitinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş yapamadığınız zamanlarda iste İş Bankası telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığından müşteri temsilcisine bağlanmadan limit bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası şubelerinden de limit sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi ATM’leri de tercih ederek kredi kartınızın limitini öğrenebilirsiniz. Maximiles limit sorgulama işlemlerinde güncel limitinizi hızlı bir şekilde ATM’lerden öğrenme imkanı bulunmaktadır. Bu sayede limitinize göre harcamalarınızı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pegasus Plus Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde Pegasus Plus borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ