Maximum Borç ve Limit Sorgulama

İş Bankası kredi kartı olan Maximum kredi kartını kullanıyorsanız işlemlerinizi hem şubelerden hem de internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz. Normal durumlarda kredi kartı ekstresi kişinin adresine postalanmaktadır. Postada yaşanılan sorunlar nedeni ile son ay ekstrenizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Maximum borç sorgulama işlemini gerçekleştirdiğinizde ekstrenin size gelmesine gerek kalmadan borcunuzu öğrenebilirsiniz. Aynı işlem limit sorgulama için de geçerlidir. Güncel limitinizi öğrenmek için Maximum limit sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Yazımızda bu işlemlerin nasıl gerçekleştirildiğini inceleyebilirsiniz.

Maximum borç sorgulama

Maximum bor sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile hem bilgisayarlardan hem de cep telefonlarınızdan internet bankacılığını kullanma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede kredi kartı borç menüsünden Maximum kredi kartınızın son ay borç bilgilerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca dönem içerisinde yapmış olduğunuz harcamaları detaylı bir şekilde inceleme imkanınızda bulunmaktadır.

İnternet bankacılığının yanı sıra hızlı bir şekilde bilgi edinmek için telefon bankacılığı da kullanılabilir. Telefon bankacılığı sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan borç bilgilerinizi dinleyebilirsiniz. Eğer borçlarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız müşteri temsilcisi ile de görüşebilirsiniz. 0850 724 0724 bu numara üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden de kredi kartınızın borç bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür.

Maximum limit sorgulama

Maximum limit sorgulama işleminizi yapmak için internet bankacılığı sizin için en ideal yöntem olacaktır. İnternet bankacılığı sayesinde her zaman kredi kartınızın güncel limitini öğrenebilirsiniz. Bu sayede alışverişlerinizi limitinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bankacılığı dışında Maximum limit sorgulama işlemini telefon bankacılığı ve bankanın şubeleri, ATM’leri aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanallarda yapacağınızgörüşmeler ile güncel limitinizin ne kadar olduğunuz hızlı bir şekilde öğrenebilir ve harcamalarınızı bu bilgilere göre planlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paraf Kart Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde paraf kart borç sorgulama ve paraf kart halkbankası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ