Miles&Smiles Borç ve Limit Sorgulama

Garanti Bankası kredi kartlarından olan Miles&Smiles kartınız ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın borç bilgilerini ve limit bilgilerini bankanın şubelerinden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığından öğrenebilirsiniz. Yazımızda bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Miles&Smiles borç sorgulama

Miles&Smiles borç sorgulama işlemi için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı girişi yaptıktan sonra kredi kartı bölümünden kredi kartınızın güncel borç bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca geçmiş aylara ait borçlarınızı da inceleme imkanınız bulunmaktadır. Ekstre detayında harcama dağılımını ve güncel dönem işlemlerinizi inceleyebilirsiniz.

Borç sorgulama işlemini telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. Miles&Smiles borç sorgulama işlemini 444 0 333 Garanti Bankası telefon bankacılığını arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. Burada müşteri temsilcisine bağlanmadan kredi kartınızın ne kadar borcunun olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Bankanın şubelerinden ve ATM’lerinden de borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için şubelerde yetkili personel ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Personel sizlere güncel borcunuzu bildirecek ve ayrıca ekstre de verebilecektir. Bankanın ATM’lerine kredi kartınız ile giriş yaptığınızda borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerde borcunuzu öğrenebileceğiniz gibi harcama detayını da inceleyebilirsiniz.

Miles&Smiles limit sorgulama

Miles&Smiles limit sorgulama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız sorgulama ile güncel limitinizi hemen öğrenebilirsiniz. Bu bilgilere göre de alışverişlerinizi planlayabilirsiniz.

Telefon bankacılığı üzerinden de Miles&Smiles limit sorgulama işlemi yapılmaktadır. Zaman kaybetmemek için müşteri temsilcisine bağlanmadan kredi kartınızın ne kadar limitinin bulunduğunu dinleyebilirsiniz.

Bankanın ATM’leri üzerinden de limit sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilir. ATM’lerde yapmanız gereken kredi kartınız ile giriş yapmaktır. Daha sonrasında borç limit bilgileri için ayrılan menüden kredi kartınızın güncel olarak ne kadar limitinin olduğunu öğrenebilir ve harcamalarınızı bu limite göre düzenleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maximum Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde Maximum borç sorgulama ve Maximum limit sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ