Odeabank Ek Hesap Başvurusu

Ticari anlamda piyasaya hızlı bir giriş yapan Odeabank birçok uzman yöneticiyi de kadrosuna katarak büyümeye devam ediyor. Üstelik ürün çeşitliliği konusunda bireysel anlamda da önemli faaliyetlerde bulunan banka portföyünü her geçen gün biraz daha büyütüyor. Kredi kartı, ek hesap, pratik kredi gibi ürünler üzerinde sıkça durup müşteri taleplerini hızlıca karşılıyor. Maaş anlaşmaları konusunda da yeni edindiğini birçok firmayı bünyesine katıyor. Hali hazırda maaş anlaşması olan ya da yalnızca müşteri olarak Odeabank ile çalışan pek çok kişi bu bankanın ürünlerini kullanmaya devam ediyor. En çok talep gören ek hesap ürünü de yine Odeabank’ın müşterilerine sunduğu fırsat ürünlerden. Acil nakit ihtiyaçlarına ilaç gibi gelen Odeabank ek hesap başvurusu birçok kanaldan yapılabiliyor.

Şubeye Gitme Derdi Yok

Çoğu insana şubeye gitmek zaman kaybı ve zahmetli gelir. Bunun yerine internetten ya da telefondan destek alarak işlemlerini yürütmeyi isterler. Odeabank da müşterilerinin bu taleplerini cevapsız bırakmayarak dijital platformunu genişletti. Artık müşteriler Odeabank internet bankacılığı aracılığı ile ek hesap başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Bunun yanında telefon yolu ile hizmet almak isteyen müşteriler yine Odeabank’ın 444 8 444 nolu çağrı merkezini arayarak başvurusunu yapabiliyor. Her iki işlemde de sonuçlanma süresi değişmemekte olup yaklaşık olarak 1 hafta 10 gün sürüyor.

KKB Riski Önemli

Her üründe her bankanın üzerinde ince eleyip sık dokuyarak duyduğu KKB notu Odeabank’da da son derece önem arz ediyor. Odeabank müşterileri başvurularını yaptıktan sonra bankanın risk birimi devreye giriyor. Gerçi maaş anlaşmalı müşteriler bu puan skalasından çok etkilenmiyor olsalar da bireysel anlamda çalışanlar için ciddi sorun olabiliyor. Kredi riski büyük olan müşterilerin başvuruları çoğu zaman aynı gün ret edilebiliyor.

Bilgi ve Belge Eksikliği

Ek hesap başvurusunu gerçekleştiren müşteriler zaman zaman bankalar tarafından aranabilirler. Bunun sebebi müşterinin herhangi bir bilgisinin ya da belgesinin bankada mevcut olmamasıdır. Odeabank da kendisinden ek hesap isteyen müşteriler için aynı taramayı gerçekleştirirler. Eksik bilgi ya da belgesi olan müşteriler bu eksikliği en kısa sürede gidermelidir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Sonbahar Kredisi Nedir? başlıklı makalemizde kredi, Vakıfbank ve Vakıfbank Sonbahar Kredisi Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ