Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

3 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren Odeabank ,”Herkesin Değil Sizin Bankanız” sloganı adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. “Odeabank Bank Audi Sal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir.” EFT Kodu: 146, SWİFT Kodu: ODEATRIS. İlk şubesini 1 Kasım 2012’de Maslakta açan Odeabank 45 şube ve 1300 personelle müşterine kredi imkanı sunmaktadır. Kredi hizmetinden faydalanmak isteyenler SMS, telefon, internet ya da Odeabank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

    SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasını yazdıktan sonra 8444’e kısa mesaj göndermek suretiyle kredi başvurunuz gerçekleştirilecektir.

    İnternet üzerinden başvuru yapmak için www.odeabank.com internet adresine girerek sırasıyla Bireysel ve Nakit Hazır Kredi Başvurusu butonlarına tıklayınız. Sizden istenen forumda bulunan TC kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve diğer bilgileri de doğru bir şekilde cevaplayarak kredi başvurunuzu onaylayınız.

   Odeabank’a telefon ile başvuruda bulunmak isteyenler 444 8 444 numaralı hattı arayıp başvurabilir ve kısa bir süre içinde kredi alıp alamayacağını öğrenebilirler.

Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız size en yakın bireysel bankacılık hizmetini veren Odeabank şubesine giderek de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Henüz yeni bir banka olan Odeabank kredi başvuru şartları ve faiz oranlarında esnek davranmaya devam etmektedir. Bu esnek tutum kredi onay sürecinde de devam etmektedir. Kredi başvuru şartları krediden krediye değişiklik göstermektedir. Odeabank genel olarak başvuruya onay vermek için aylık geliri ile kredi aylık ödemesi arasındaki oranı dikkate almaktadır. Düşük tutarlı Odeabank İhtiyaç Kredisi onayı daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Kredi notunun yüksek olması ise başvuru onayı sürecinde avantajdır.

Bir önceki yazımız olan Emekliler Ev Konut Kredisi Alabilir Mi? başlıklı makalemizde TOKİ emekliye ev 2015 başvuru şartları nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ